کمک یکی از بازیکنان League of Legends برای مقابله با ویروس کرونا

۳۰ میلیون وون برای مقابله با کرونا

کمک یکی از بازیکنان League of Legends برای مقابله با ویروس کرونا نیکان صبوری ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
بازیکنان League of Legends ویروس کرونا

Faker یکی از بازیکنان معروف League of Legends در بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که مبلغ ۳۰ میلیون وون به سازمان خیریه‌ی این کشور اهدا کرده است تا با ویروس کرونا مقابله کنند.

ورزش‌های الکترونیک در کره‌ی جنوبی بیشتر از این که یک بازی یا سرگرمی به حساب آید، به عنوان یک ورزش ملی و مهم بین مردمان این کشور شناخته می‌شود. بنابراین بازیکنانی که در رشته‌های مختلف فعالیت دارند، محترم شمرده می‌شوند و محبوب هستند.

Lee Sang-hyeok ملقب به Faker بازیکن ۲۳ ساله‌ی کره‌ای که او را یکی از بازیکنان بزرگ و از نوابغ League of Legends می‌دانند، به‌تازگی برای مقابله با شیوع کرونا دست به یک کار بشردوستانه زده است. Faker در صحنه‌های اجتماعی کشور خود بسیار فعال است و شهرت زیادی دارد. طی دو سه ماه گذشته، سراسر جهان با بحران شیوع و گسترش شدید ویروس کرونا روبرو شده و طبق آمار و ارقام‌های به دست آمده، کشور کره‌ی جنوبی شدیدا با این ویروس در حال مقابله است. حال Faker برای کمک به مردمان خود مبلغی نزدیک به ۳۰ میلیون وون (معادل ۲۵ هزار دلار) به یک سازمان خیریه در این کشور اهدا کرده است تا کمکی در جهت درمان افراد مبتلا باشد. او در این خصوص گفته:

از زمان شیوع COVID-19 فکر من درگیر کسانی بود که با این ویروس مقابله می‌کنند که شدیدا افکار من را بر هم زد. من واقعا می‌خواهم به کسانی که در این راه مبارزه می‌کنند، کمک کنم. به همین دلیل فکر کردم اهدا کردن این میزان پول شاید تاثیر کوچکی در روند حال این بیماران داشته باشد. من امیدوارم همه در کنار هم با این ویروس و این وضعیت بسیار بد مقابله کنیم.

در کنار این موضوع، ویروس کرونا شدیدا نمایشگاها و رویداد‌های مهم را تحت تاثیر خود قرار داده است و در این اواخر رویداد سالانه‌ی E3 امسال هم برای پیشگیری و مقابله با آن به طور کامل لغو شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا