1%
  • 0/10

اپلیکیشن گیم فیسبوک برای بازی و استریم روی گوشی‌های اندرویدی منتشر شد

نسخه iOS اپلیکیشن اختصاصی بازی فیسبوک به زودی ارایه می‌شود

اپلیکیشن گیم فیسبوک برای بازی و استریم روی گوشی‌های اندرویدی منتشر شد ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
اپلیکیشن گیم فیسبوک

اپلیکیشن گیم فیسبوک به شکل اختصاصی برای گوشی‌های اندرویدی ارایه شده تا کاربران به راحتی روی گوشی‌های‌شان بازی و آن را استریم کنند.

بازی‌های موبایل حالا محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و با قدرتمندتر شدن گوشی‌های موبایل و ورود بازی به تلفن‌های هوشمند این بازی‌ها حالا شکل حرفه‌ای‌تری به خود گرفته‌اند.

بر این اساس فیسبوک نیز با ارایه‌ی بازی‌های اختصاصی برای کاربران موبایل تلاش کرده تا سهمی از این حوزه را به خود اختصاص دهد. 

اپلیکیشن گیم فیسبوک برای گیمرها، اجرای بازی‌های مختلف را فراهم کرده و تمرکز اصلی آن روی استریم بازی و تماشای بازی دیگران است.

در اپلیکیشن بازی فیسبوک کاربران بدون نیاز به هیچ نرم افزار یا برنامه دیگری قادر به استفاده از ویژگی Go Live خواهند بود تا بازی‌های اندرویدی را مستقیما از گوشی استریم کنند. این بدان معنی است که فیسبوک اجازه‌ی استریم مستقیم بازی روی دسکتاپ را نیز می‌دهد. همچنین امکان چت نیز فراهم شده تا گیمرها هنگام بازی با یکدیگر گفتگو کنند.

در این اپلیکیشن تبلیغات و آگهی وجود ندارد، کاربران می‌توانند به استریمرهای محبوب خود پول پرداخت کنند که بخشی از آن به فیسبوک تعلق می‌گیرد.

فیدجی سیمو، رییس برنامه فیسبوک در این باره می‌گوید: “سرمایه گذاری در بازی به طور کلی برای ما یک اولویت است زیرا ما بازی را نوعی سرگرمی می‌بینیم که مردم را به هم پیوند می‌دهد. این سرگرمی به نوعی سرگرمی تعاملی است و افراد را به هم می‌رساند.”

البته در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای دستگاه‌های اندروید موجود است، اما نسخه iOS آن در آینده ارایه می‌شود.

به نظر می‌رسد اپلیکیشن گیمینگ فیسبوک همان چیزی است که بیشتر گیمرهای موبایل به دنبال آن بودند. این کمپانی هم تلاش کرده تا این اپ را دو ماه پیش از موعدی که قرار بوده، عرضه کند تا افرادی که این روزها در قرنطینه به سر می‌برند و زمان آزاد زیادی دارند بتوانند آن زمان را صرف بازی روی تلفن‌های هوشمند خود کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments