#مهسا_امینی

فاز فیلمبرداری The Expendables 4 چه زمانی آغاز می‌شود؟

بازیگر مجموعه پاسخ می‌دهد

فاز فیلمبرداری The Expendables 4 چه زمانی آغاز می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
فاز فیلمبرداری The Expendables 4

رندی کوچار ورزشکار و بازیگر آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود با برنامه The Jenna Ben Show زمان آغاز فاز فیلمبرداری The Expendables 4 را فاش کرد.

سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) در سال ۲۰۱۰ میلادی تعدادی از ستاره‌های قدیمی فیلم‌های اکشن را دور هم جمع کرد و با همکاری‌شان، اثری به نام The Expendables را ساخت و روی پرده نقره‌ای برد. این فیلم در مقابل بودجه ۸۰ میلیون دلاری خود بیش از ۲۷۰ میلیون دلار فروخت تا مدیران استودیوها به ساخت قسمت جدید چراغ سبز نشان دهند. The Expendables 2 که شامل نام‌های مشهور بیشتری می‌شد، دو سال بعد به سینماها آمد و موفقیت‌های تجاری بزرگتری را برای سازندگان خود به ارمغان آورد. قسمت سوم در سال ۲۰۱۴ اکران شد و علی‌رغم پیوستن چهره‌های جدید، نتوانست مطابق انتظار عمل کند.

The Expendables 3 نقدهای عموما منفی‌ای را از سوی کارشناسان دریافت کرد. این فیلم همچنین چند هفته قبل از اکران رسمی به صورت غیرقانونی در فضای مجازی منتشر شد و تعداد قابل‌توجهی از علاقه‌مندان به تماشایش نشستند. این موارد دست به دست هم دادند تا محصول جدید لاینزگیت تنها ۲۱۴ میلیون دلار بفروشد، در حالی که ۱۰۰ میلیون دلار هزینه‌ ساختش شده بود. با وجود چنین فراز و نشیب‌هایی، ساخت قسمت چهارم آغاز شد. سیلوستر استلونه در مارس ۲۰۱۷ میلادی اعلام کرد به دلیل اختلاف نظر از پروژه کنار می‌رود. با گذشت مدتی، آرنولد شوارتزینگر (Arnold Schwarzenegger) گفت اگر استالونه حضور نداشته باشد، جلوی دوربین نخواهد رفت. فشارها نتیجه داد و استالونه نهایتا به پروژه بازگشت.

رندی کوچار (Randy Couture) یک ورزشکار و بازیگر آمریکایی است. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با برنامه The Jenna Ben Show انجام داد. کوچار در بخشی از گفتگو به فاز فیلمبرداری The Expendables 4 پرداخت و اعلام کرد ضبط صحنه‌ها احتمالا در پاییز سال جاری میلادی یا پاییز سال آینده آغاز خواهد شد. در ادامه می‌توانید صحبت‌های او را مشاهده کنید:

اینطور که به نظر می‌رسد، قرار است قسمت چهارم The Expendables را بسازیم. چند سالی هست که کار روی آن را آغاز کرده‌اند اما اخیرا از مدیر برنامه‌هایم شنیدم آن‌ها از چند وقت پیش مشغول کار روی فیلمنامه هستند و قصد دارند پروژه را در پاییز امسال یا سال آینده جلوی دوربین ببرند. طبیعتا هنوز فیلمنامه را ندیده و نخوانده‌ام.

چند سال پیش یک نسخه از فیلمنامه The Expendables 4 وجود داشت که می‌خواستند فیلم را بر اساسش بسازند اما آن را نهایتا کنار گذاشتند. می‌دانید، سینما صنعت عجیب و غریبی است.

رندی کوچار اوایل سال گذشته میلادی در یکی از مصاحبه‌های خود به تعریف و تمجید از فیلمنامه The Expendables 4 پرداخت. او در صحبت‌های خود تاکید داشت احتمال دارد این فیلمنامه هرگز به فیلم تبدیل نشود. اینطور که به نظر می‌رسد، فیلمنامه مزبور به‌طور کامل کنار گذاشته شده است.

با توجه به صحبت‌های ورزشکار و بازیگر آمریکایی، The Expendables 4 طی سال‌های اخیر پیشرفت چندانی نداشته و هم اکنون فاصله زیادی تا اکران گسترده دارد. با این حال، صحبت‌های اخیر رندی کوچار نشان می‌دهد پروژه فراموش نشده و کار روی آن ادامه دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا