تماشا کنید: هر آنچه باید از بخش بتای Call of Duty: Vanguard بدانید

آماده تجربه‌ای تازه از جنگ جهانی دوم باشید

تماشا کنید: هر آنچه باید از بخش بتای Call of Duty: Vanguard بدانید نیما خدارحمی ۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

بخش بتای Call of Duty: Vanguard بسیار نزدیک بوده و بوی باروت و رنگ خون به مشام و چشم ما می‌رسد. استودیو Sledgehammer برنامه‌های بسیار ویژه‌ای برای ما دارد.

جنگ جهانی دوم واقعه‌ایست که هرچقدر به آن پرداخته شود، هنوز تازگی داشته و عرضه بازی‌هایی با محوریت این جنگ همیشه بسیاری را جذب می‌کنند. با پیشرفت تکنولوژی و البته سورپرایزهای همیشگی شرکت اکتیویژن و تیم‌های توسعه دهنده آن و البته قول‌هایی که استودیو Sledgehammer Games به ما داده است، ما شاهد تولد رویی جدید از این جنگ در بازی Call of Duty: Vanguard خواهیم بود.

در حدود دو هفته پیش بخش آلفای بازی ونگارد در اختیار کاربران پلی استیشن قرار گرفت و طی روزهای آتی بخش بتای Call of Duty: Vanguard در دسترس کاربران این پلتفرم قرار می‌گیرد. طی روز گذشته ما شاهد انتشار تریلر بخش بتای ونگارد بودیم و در ادامه اطلاعات بسیاری از این بازی منتشر شد که قصد داریم تمام این اطلاعات را شرح دهیم.

بخش داستانی کال آو دیوتی ونگارد به شما نحوه شکل گیری و تولد نیروهای ویژه یا Special Forces را نمایش می‌دهد و در بخش آنلاین چندنفره آن شما در حقیقت همان نیروهای ویژه‌ای هستید که درحال تمرین کردن برای مبارزات هستند. هدف شما در بخش آنلاین چندنفره بازی ونگارد آمادگی هرچه بیشتر برای قرارگیری در میدان نبرد سهمگین جنگ جهانی دوم بوده و به‌نظر باید درکنار رخ تازه جنگ جهانی دوم، شاهد رخ تازه بخش آنلاین چندنفره از سری Call of Duty باشیم. بهتر است اینگونه بگوییم که اطلاعات منتشر شده نه‌تنها درباره بخش بتای بازی Call of Duty: Vanguard اطلاعاتی را برای ما دارند، بلکه اطلاعات بسیاری درباره کلیت بخش آنلاین بازی ونگارد نیز در اختیار ما قرار می‌دهند.

تاریخ انتشار و بخش‌های موجود نسخه بتای Call of Duty: Vanguard

همانطور که می‌دانید چند سالی‌ست که سری کال آو دیوتی پیش از انتشار نسخه کامل بازی‌های خود ابتدا نسخه‌های آلفا و بتا را برای رونمایی از کلیت بازی خود و البته شنیدن نظرات کاربران و کارشناسان منتشر می‌کند. نسخه کامل بازی Call of Duty Vanguard در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱، برابر با ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد، ولی فاصله زیادی تا انتشار نسخه بتای Call of Duty Vanguard باقی نمانده است. نسخه بتای ونگارد طی دو آخر هفته تقویم میلادی برگزار می‌شود.

زمان آغاز و بخش‌های موجود هفته اول نسخه بتای Call of Duty: Vanguard

آخر هفته ابتدایی نسخه بتای کال آو دیوتی ونگارد مختص کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و به‌طور دقیق‌تر مختص کسانی‌ست که ونگارد را روی یکی از این کنسول‌ها پیش‌خرید کرده‌اند. کاربران پلی استیشن که این بازی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند از روز ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ و از ساعت ۹:۳۰ الی ۲۲ شهرویر تا ساعت ۹:۳۰ شب به وقت تهران به تجربه بخش بتای CoD: Vanguard بپردازند.

بخش بتای ونگارد در هفته ابتدایی حرفای زیادی برای گفتن داشته و کاربران می‌توانند به تجربه دوباره مد جدید Champion Hill پرداخته یا مدهای قدیمی و دوست داشتنی Team Deathmatch، Domination و Kill Confirmed را تجربه کنند. از مد جدید Patrol نیز نباید چشم پوشی کرد. شما در این مد تازه باید مقری که به‌طور مداوم درحال حرکت است را از آن خود کنید. هفته اول بخش بتای Call of Duty Vanguard شامل سه نقشه Hotel Royal، Red Star و Gavutu می‌شود که سه جبهه متفاوت از جنگ جهانی دوم را برای ما نمایش می‌دهند.

زمان آغاز و بخش‌های موجود هفته دوم نسخه بتای Call of Duty: Vanguard

هفته دوم بخش بتای ونگارد درها را روی کاربران بیشتری گشوده و تمام کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی می‌توانند از این بازی لذت ببرند. دومین آخر هفته بتای CoD: Vanguard از تاریخ ۲۵ شهریور در ساعت ۹:۳۰ شب آغاز شده و تا تاریخ ۲۹ شهریور در ساعت ۹:۳۰ شب ادامه خواهد داشت. درکنار تجربه بخش بتای بازی Call of Duty: Vanguard، کسانی که به سطح ۲۰ در این بازی برسند، بلوپرینت یکی از تفنگ‌های این بازی را دریافت کرده و می‌توانند از تاریخ ۱۴ آبان ماه و البته در نقشه جدید بخش وارزون که در آینده منتشر خواهد شد از آن استفاده کنند. این نکته را نیز باید گوش‌زد کرد که برای تجربه بخش بتای Call of Duty: Vanguard نیاز به تهیه اشتراک پلی استیشن پلاس ندارید.

دیگر نکته قابل ذکر این است که گرچه ما نگاهی کامل به بخش بتای ونگارد خواهیم داشت، اشاره شده که این تنها بخش کوچکی از قسمت آنلاین چندنفره این بازی بوده و باید منتظر سورپرایزهای ویژه از طرف Sledgehammer باشیم.

مدهای جدید نسخه بتای Call of Duty: Vanguard

ما طی بخش آلفای بازی ونگارد، شاهد بخش جدید Champion Hill بودیم. این مد که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، مدی بسیار جذاب برای تجربه تک ‌نفره و تیم‌های دو یا سه نفره است. در بخش بتای ونگارد ما درکنار Champion Hill شاهد بخش Patrol‌ که پیش‌تر نیز اشاره شد خواهیم بود. این مد در حقیقت بر پایه مد کلاسیک Hardpoint بوده، بااین حال تفاوت نسبتا بزرگی داشته و دایره عملیاتی شما به‌‌طور مداوم درحال حرکت است و مانند مد Hardpoint ثابت نیست.

پس از شکست نسبی بخش آنلاین چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، اینگونه به‌نظر می‌رسد که اکتیویژن و Sledgehammer Games تمام تلاش خود را برای ارائه عنوانی کامل صرف کرده‌اند و وجود انبوهی از ویژگی‌های تازه که به‌نظر تنها بخش کوچکی از ویژگی‌های این بازی‌ست، همه را شگفت زده کرده است. خوشبختانه فاصله زیادی تا انتشار بخش بتای بازی Call of Duty: Vanguard نداریم و به‌زودی می‌توانیم بسیاری از این ویژگی‌ها را تجربه کنیم و می‌توانیم نگاهی جامع به دست پخت استودیو Sledgehammer داشته باشیم. پلی استیشن، ایکس باکس یا رایانه شخصی خود را برای تجربه بخش بتای ونگارد آماده کنید. شما چه فکری درباره بخش بتا و آنلاین چندنفره بازی Call of Duty: Vanguard دارید؟ کدام بخش شما را بیش از بقیه شگفت زده می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا