#مهسا_امینی

از امروز می‌توانید سومین تست بتای Resident Evil Re:Verse را تجربه کنید

این بتا برای همه قابل تجربه است

از امروز می‌توانید سومین تست بتای Resident Evil Re:Verse را تجربه کنید نریمان هروی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
سومین تست بتای Resident Evil Re:Verse

از امروز می‌توانید سومین تست بتای Resident Evil Re:Verse را به رایگان بازی کنید. این بتا تا ۲۴ ساعت قابل دسترسی خواهد بود.

روز گذشته، کمپانی کپکام سومین تست بتای تست بتای Resident Evil Re:Verse  را معرفی کرد. بازی Resident Evil Re:Verse یک بازی شوتر چندنفره است که خریداران بازی Resident Evil Village می‌توانند آن را به رایگان دریافت کنند. امروز این تست بتا برای تمامی افراد به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

اگر شما با Resident Evil Re:Verse آشنا نیستید، باید عرض کنم که این بازی در واقع یک بازی مولتی‌پلیر با ۶ بازیکن است و همچنین کارکتر‌های سرشناس و مپ‌هایی آشنا از کل سری رزیدنت ایول را شامل می‌شود. هدف داخل هر بازیکن درون Resident Evil Re:Verse  این است که نمونه‌های ویروس را از سراسر مپ جمع‌آوری کنند. جالب است بدانید وقتی که شما در این بازی کشته می‌شوید، بسته به مقدار ویروسی که جمع‌آوری کرده‌اید، تبدیل به یکی از هیولا‌های سری رزیدنت ایول، مثل نمسیس خواهید شد تا همه را به خاک و خون بکشید!

سومین تست بتای Resident Evil Re:Verse برای همه‌ی بازیکنان در فروشگاه‌های استیم، اکس‌باکس لایو و پلی‌استیشن استور رایگان است و طی ۲۴ ساعت، همه می‌توانند این تست بتا را تجربه کنند. البته لازم به ذکر است که شما برای تجربه‌ی آن، نیاز به یک Capcom ID نیز دارید. تا به الان، دو تست بتای دیگر از بازی Resident Evil Re:Verse منتشر شده است و در صورت نیاز، می‌توانید ویدئو‌هایی را در مورد گیم‌پلی این بازی تماشا کنید تا با آمادگی بیشتری سراغ تست بتای سوم این بازی بروید.

گیم پلی Resident Evil Re:Verse به نوعی آرکید و سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد، ولی انصافا این بازی چنگی به دل نمی‌زند و به نظر شخصی بنده، بخش‌هایی از قبیل Versus Mode بازی رزیدنت ایول ۵ و همچنین Mercenaries Mode بازی رزیدنت ایول ۶ حرف‌های نسبتا بیشتری نسبت به دو بخش آنلاین بازی‌های Resident Evil 3 Remake و Resident Evil ٰVillage داشتند.

بازی Resident Evil Village در تاریخ هفتم می سال جاری میلادی (مصادف با هفدهم اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد Resident Evil Re:Verse چیست؟ آیا تست‌های بتای پیشین این بازی را تجربه کرده‌اید؟ در قسمت کامنت‌ها، از تجربه‌ی شخصی خود بگویید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا