اکران فیلم Escape Room 2 به سال آینده‌ی میلادی موکول شد

این دومین بار است که تاریخ اکران این فیلم جابه‌جا می‌شود

اکران فیلم Escape Room 2

شرکت Sony Pictures به طور رسمی اعلام کرد که تاریخ اکران فیلم سینمایی Escape Room 2 را دوباره به تعویق انداخته و به سال آینده‌ی میلادی موکول کرده است.

پس از اعلام تاخیر تاریخ اکران آثاری چون ادامه‌ی Spider-Man: Far From Home و Spider-Man: Into the Spider-Verse شرکت سونی پیکچرز یک اثر دیگر خود را هم دیرتر در سینماها پخش می‌کند. قسمت دوم Escape Room ادامه‌ی فیلم محصول سال ۲۰۱۹ در سبک ترسناک و دلهره‌آور است که با بودجه‌ی ۹ میلیون دلاری، بیش از ۱۵۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت.

داستان فیلم درباره‌ی شش نفر است که برای دریافت جایزه‌ی ۱۰ هزار دلاری در یک اتاق فرار قرار می‌گیرند، اما به‌زودی متوجه می‌شوند که اتفاقات وحشتناکی در انتظار آن‌هاست. در فیلم اول بازیگرانی چون Taylor Russell، Logan Miller، Deborah Ann Woll، Jay Ellis، و Tyler Labine حضور داشتند.

فیلم Escape Room 2 قرار بود ابتدا در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ (۲۴ مرداد ۱۳۹۹) اکران شود، اما این تاریخ به ۳۰ دسامبر (۱۰ دی)‌ موکول شد. حالا در دومین تاخیر، این تاریخ دو روز به عقب افتاده است تا شاهد نمایش این اثر در ۱ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۲ دی ۱۳۹۹) باشیم.

کارگردان قسمت اول Adam Robitel و همچنین دو تن از بازیگران فیلم قبلی یعنی Taylor Russell و Logan Miller برای قسمت دوم باز خواهند گشت. از بازیگران جدید هم می‌توان به Holland Roden، Indya Moore، Thomas Cocquerel، Carlito Olivero و Isabelle Fuhrman اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا