سه بازی رایگان فروشگاه اپیک گیمز را از دست ندهید

منتظر سیمز ۴ باشید

سه بازی رایگان فروشگاه اپیک گیمز را از دست ندهید حمید توحیدلو ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی رایگان فروشگاه اپیک گیمز

بازی Kao the Kangaroo از همین حالا به همراه دو اثر دیگر به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته است.

اولین بازی رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز، Kao the Kangaroo نام دارد؛ اثر ماجراجویی و پلتفرمر که نسخه ریبوت آن در بهار سال گذشته میلادی توسط استودیوی تیت مولتی‌مدیا روانه بازار شد. در کنار این بازی، کاربران اپیک گیمز می‌توانند دو بازی سرگرم کننده Against All Odds و Horizon Chase Turbo را نیز به رایگان دریافت کنند.

گفتنی است که این عناوین از همین حالا تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه پنج‌شنبه، ۲۱ اردیبهشت ماه، به طور رایگان در فروشگاه اپیک گیمز عرضه شده و شما در طول این چند روز می‌توانید نسبت به دریافت آن‌ها اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه همیشه، در بازه زمانی مقرر با دریافت این عناوین برای همیشه می‌توانید از تجربه آن‌ها روی پلتفرم رایانه‌ شخصی خود لذت ببرید.

بعد از این که مدت پیشنهاد دریافت رایگان این بازی‌ها در فروشگاه اپیک گیمز استور به اتمام برسد، همان‌طور که انتظار می‌رود، بازیکنان میزبان یک اثر جدید و رایگان دیگر به نام The Sims 4’s Daring Lifestyle Bundle خواهند بود که بدون شک دریافت و تجربه آن خالی از لطف نیست. این بازی از روز ۲۱ اردیبهشت به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربرها قرار خواهد گرفت.

در صورتی که آشنایی چندان زیادی با فروشگاه اپیک گیمز ندارید و در دریافت عناوین رایگان با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید، پیشنهاد می‌کنم که مقاله‌ آموزشی راهنمای دریافت بازی رایگان از فروشگاه اپیک گیمز را در رسانه سرگرمی مطالعه کنید.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی‌ Kao the Kangaroo و دو اثر دیگر از فروشگاه اپیک گیمز و تجربه‌ آن‌‌ها، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا