#مهسا_امینی

بازیگران هری پاتر از تصمیم به کناره گیری از فرنچایز هری پاتر بعد از کسب شهرت می‌گویند

از اول ژانویه منتظر بازگشت به هاگوارتز باشید

کناره گیری از فرنچایز هری پاتر

اما واتسون (Emma Watson) و روپرت گرینت (Rupert Grint) اخیراً در ویژه‌برنامه‌ی بیستمین سالگرد هری پاتر: بازگشت به هاگوارتز، اشاره کردند که هر دو آن‌ها به دلیل فشاری که ستارگان دوران کودکی بر زندگی‌شان وارد می‌کرد، تصمیم به کناره گیری از فرنچایز هری پاتر داشتند.

واتسون و گرینت، که نقش هرمیون گرنجر و رون ویزلی را در هر هشت فیلم پاترایفا کردند، درباره‌ی زمان ایفای نقش خود در این فرنچایز صحبت کردند. گرینت گفت، او لحظاتی را در تمام دوران حضور خود در نقش رون ویزلی در فیلم‌های هری پاتر داشته است که در آن لحظات تنها به کناره گیری از فرنچایز هری پاتر فکر می‌کرده است. دنیل رادکلیف (Daniel Radcliffe) که نقش اصلی را در سری فیلم‌های هری پاتر بازی می‌کرد، در مورد نگرانی‌های خود از آن زمان گفت، ما هیچوقت واقعاً در مورد احساساتی که در آن زمان داشتیم صحبت نکردیم. حدس می‌زنم فقط با سرعت خودمان از آن عبور می‌کردیم. واقعاً به ذهن ما خطور نکرده بود که احتمالاً همه‌ی ما به نوعی احساسات مشابهی داریم.

تام فلتون (Tom Felton)، بازیگر بریتانیایی که در این مجموعه فیلم نقش دراکو مالفوی را بازی می‌کرد، همچنان بر فشاری که اما واتسون به‌عنوان نقش اصلی زن در فرانچایز تحت آن قرار می‌گرفت، تأکید کرد. او گفت، دنیل و روپرت، یکدیگر را داشتند و احساس تنهایی نمی‌کردند. من دوستانم را داشتم، در حالی که اما نه تنها جوان‌تر بود، بلکه تنها هم بود و این مسئله فشاری که متوجه او بود را چند برابر می‌کرد.

واتسون در پایان صحبت‌هایش گفت، که هیچکس مجبور نبود او را متقاعد کند تا به حضورش در مجموعه ادامه دهد. او گفت که حمایت طرفداران فرنچایز هری پاتر و دیگر بازیگران او به او اعتماد به نفس می‌داد تا به نقش خود ادامه دهد.

او همچنین اشاره کرد، مجموعه هری پاتر: بازگشت به هاگوارتز از تاریخ اول ژانویه از شبکه HBO Max پخش می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا