حضور امیلی بلانت در ریبوت Fantastic Four چقدر حقیقت دارد؟

همچنان جای امیدواری هست

حضور امیلی بلانت در ریبوت Fantastic Four چقدر حقیقت دارد؟ سورنا رضایی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
حضور امیلی بلانت در ریبوت Fantastic Four

اینطور که به نظر می‌رسد، حضور امیلی بلانت در ریبوت Fantastic Four ساخته ذهن طرفداران بوده و ریشه‌ای در واقعیت ندارد.

چند سال قبل از اینکه مارول دنیای مشترک Marvel Cinematic Universe را بسازد، فاکس قرن بیستم اولین اقتباس سینمایی چهار شگفت‌انگیز را ساخت و تحت عنوان Fantastic Four روی پرده نقره‌ای برد. از آن‌جایی که فیلم مزبور فروش خوبی را در باکس آفیس جهانی تجربه کرد، قسمت دوم ساخته و با نام Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer اکران کرد. این اثر هم توانست از مرز ۳۰۰ میلیون دلار فروش عبور کند تا ساخت قسمت سوم در دستور کار قرار بگیرد. در ادامه، یکی از بازیگران اصلی با تهیه‌کنندگان به مشکل خورد. ادامه‌دار شدن این مشکل باعث شد قسمت بعدی هرگز ساخته نشود. قرن بیستم مجموعه چهار شگفت‌انگیز را در سال ۲۰۱۵ میلادی ریبوت کرد که نتیجه‌اش، یک شکست تمام عیار بود.

والت دیزنی در سال ۲۰۱۹ میلادی فاکس قرن بیستم را خرید و دارایی‌هایش از جمله امتیاز چهار شگفت‌انگیز را به دست آورد. به محض اینکه امتیاز به دیزنی انتقال داده شد، مدیران مارول مشغول به کار شدند تا بتوانند راهی برای اضافه کردن این چهار شخصیت محبوب به Marvel Cinematic Universe بیابند. استودیو در کامیک کانی که همان سال برگزار شد، به صورت رسمی اعلام کرد ساخت جدیدترین اقتباس سینمایی چهار شگفت‌آنگیز آغاز شده است. مدتی بعد، جان واتس (Jon Watts) به تیم تولید پیوست و کارگردانی را بر عهده گرفت. او در پرونده هنری خود ساخت سه فیلم مرد عنکبوتی را دارد. با اضافه شدن واتس، پروژه در سکوت فرو رفت اما طرفداران می‌خواهند بدانند چه افرادی نقش‌های اصلی را ایفا خواهند کرد. بسیاری از آن‌ها امیلی بلانت (Emily Blunt) و جان کراسینسکی (John Krasinki) را انتخاب‌های فوق‌العاده‌ای برای سو استورم و رید ریچاردز می‌دانند.

اینطور که به نظر می‌رسد، حضور جان کراسینسکی و امیلی بلانت در ریبوت Fantastic Four ریشه‌ای در حقیقت ندارد. بلانت چندی پیش در برنامه The Howard Stern Show حاضر شد و به شایعه حضورش در اقتباس سینمایی چهار شگفت‌انگیز واکنش نشان داد. او گفت برخلاف تمایل طرفداران تا به این لحظه هیچ اتفاقی رخ داده و او یا همسرش به دنیای سینمایی مارول نپیوسته‌اند. بلانت همچنین صریحا اعلام کرد علاقه‌ای به آثار ابرقهرمانی ندارد:

این موضوع تنها ساخته ذهن طرفداران است. هیچ کدام از ما تا حالا تلفنی دریافت نکرده است. مردم همیشه می‌گویند: «عالی نمی‌شد اگر…؟»

اینطور نیست که آثار فیلم‌های ابرقهرمانی را آثاری بی‌ارزش بدانم. من عاشق آیرون من هستم و حتی زمانی که نقش بلک ویدو به من پیشنهاد شد، این علاقه وجود داشت. همچنین دوست داشتم با رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) همکاری داشته باشم. فکر می‌کنم تجربه جالبی می‌شد.

مطمئن نیستم آثار ابرقهرمانی مناسب من باشند. از آن‌ها خوشم نمی‌آید. این را واقعا می‌گویم.

بازیگر Edge of Tomorrow در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد علی‎‌رغم اینکه به آثار ابرقهرمانی علاقه‌ای ندارد، در صورت اینکه شرایطش به وجود بیاید در آن‌ها نقش‌آفرینی خواهد کرد. بدین ترتیب، طرفداران همچنان می‌توانند به حضور این بازیگر و همسرش جان کراسینسکی در ریبوت Fantastic Four امید داشته باشند. بد نیست بدانید کراسینسکی برای نقش کاپیتان آمریکا تست داده بود اما موفق نشد آن را به دست بیاورد.

در انتها، لازم به ذکر است مارول فعلا تاریخ اکرانی برای جدیدترین اقتباس سینمایی چهار شگفت‌انگیز در نظر نگرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا