Embracer Group مشغول توسعه ۱۱۸ بازی است

Embracer Group متشکل از 31 استودیو از جمله THQ Nordic است

Embracer Group مشغول توسعه ۱۱۸ بازی است امیر سلیمی ۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Embracer Group

Embracer Group که شرکت مادر THQ Nordic و Deep Silver محسوب می‌شود، در آخرین گزارش سالانه‌ی خود اعلام کرده است که ۱۱۸ عنوان در حال توسعه دارد.

Embracer Group که قبلا با نام THQ Nordic شناخته می‌شد، طی  چهار سال گذشته رشد گسترده‌ای داشته است. بر اساس آخرین گزارش‌‌ها، این شرکت مشغول توسعه ۱۱۸ بازی است که ۶۹ مورد از آن‌ها هنوز رونمایی نشده‌اند. با این حال، این عدد کمی بی‌معنی به‌نظر می‌رسد، زیرا احتمالا تعداد بالایی از این عناوین هیچگاه معرفی و کامل نشوند. البته با وجود ۳۱ توسعه‌دهنده زیر مجموعه Embracer ،Group شاید این تعداد بازی در حال توسعه آنچنان هم تعجب‌آور نباشد.

این شرکت سوئدی پس از آنکه در سال ۲۰۱۶ مالیکت THQ Nordic را به دست گرفت، به سرعت شروع به جذب دیگر توسعه‌دهندگان و ناشران از جمله Cafe Stain و Koch Media کرد؛ اینک ۳۱ استودیو و ۵ ناشر زیرمجموعه Embracer Group محسوب می‌شوند که از تازه‌ترین آن‌ها می‌توان به استودیوی Saber Interactive اشاره کرد که سابقه فعالیت روی عناوینی همچون Chief Collection برای کنسول ایکس‌باکس وان و The Witcher 3: Complete Edition برای نینتندو سوییچ را در کارنامه دارد.

احتمالا بسیاری از این استودیوها ضمن تولید عنوان‌های تازه، بسیاری از آی‌پی‌های قدیمی را دوباره زننده کنند. برای مثال می‌توان به آی‌پی تازه و موردانتظار Biomutant اشاره کرد. این اکشن‌نقش آفرینی که استودیوی Experiment 101 وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده دارد، نزدیک به چهار سال است که از زمان معرفی آن می‌گذرد و همچنان در حال گذراندن مراحل توسعه است تا در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در آخر، می‌توانید لیستی کامل از بازی‌های معرفی شده توسط Embracer Group را از اینجا مشاهده‌ کنید، اگرچه که مراحل توسعه بسیاری از این بازی‌ها همچنان نامعلوم است. به طور مثال می‌توان به Dead Island 2 اشاره کرد که مدت زیادی است در سکوت کامل خبری به سر می‌برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا