تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Elemental اعلام شد

انتظاری که بزودی به پایان می‌رسد

تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Elemental اعلام شد سورنا رضایی ۰ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ سینما
نسخه بلوری انیمیشن Elemental

در حالی که مدت زیادی از آغاز اکران سراسری نمی‌گذرد، شرکت والت دیزنی تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Elemental را اعلام کرده است.

والت دیزنی و پیکسار طی سال‌های گذشته عملکرد خوبی در زمینه انیمیشن نداشته‌اند. آثارشان نه تنها در برانگیختن تحسین منتقدان ناموفق بوده‌اند، بلکه در زمینه مالی هم ضعیف ظاهر شده‌اند. با توجه به کمپین تبلیغاتی نه چندان قدرتمند و نقدهای متناقض، بنظر می‌رسید Elemental به سرنوشت انیمیشن‌هایی مانند Strange World دچار شده و ضرر هنگفتی را به سازندگان خود تحمیل کند. اگرچه المنتال شروع ضعیفی داشت، به مرور زمان توانست فروش خوبی را کسب کرده و به یکی از غافلگیری‌های تابستان ۲۰۲۳ تبدیل شود.

والت دیزنی اخیراً تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Elemental را اعلام کرده است. بر این اساس، علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۲۴ مرداد (مصادف با ۱۵ آگوست) این اثر را تهیه کرده و در خانه به تماشای آن بپردازند. نسخه فیزیکی هم معرفی شده که قرار است از تاریخ ۴ مهر (مصادف با ۲۶ سپتامبر) به فروشگاه‌ها بیاید. در ضمن، نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی آثار سینمایی معمولاً شامل صحنه‌های حذف شده و مستندی پیرامون ساخت می‌شوند؛ موضوعی که در قبال المنتال هم صدق می‌کند. در ادامه می‌توانید نام صحنه‌های حذف شده را مشاهده کنید:

  • Intro Ember
  • Mom Rejects Wade
  • Dante Challenge
  • Brook Dinner
  • Beach Proposal

داستان انیمیشن Elemental در شهری به نام المنت سیتی روایت می‌شود که تمامی ساکنانش از عناصر چهارگانه (آب، هوا خاک و آتش) تشکیل شده‌اند. شخصیت‌های اصلی امبر و وید نام داشته و طی اتفاقاتی با یکدیگر ملاقات می‌کنند. آن‌ها که به یکدیگر علاقه مند شده‌اند، بنا به دلایلی مجبور می‌شوند یک ماجراجویی را آغاز کنند؛ ماجراجویی‌ای که به شناخت تفاوت‌ها و اشتراک‌های آن دو منجر می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است انیمیشن المنتال هم اکنون در سالن‌های سینما اکران می‌شود.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا