#مهسا_امینی

تیزر بازی Elder Scrolls Online نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۲ باید منتظر چه باشیم!

تا رونمایی DLC بعدی چیزی نمانده

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره اولین تریلر از آپدیت جدید بخش آنلاین یک بازی فوق‌العاده محبوب منتشر شد؛ تیزر بازی Elder Scrolls Online به تازگی توسط سازندگان در شبکه‌ها و رسانه‌های مختلف پخش شده و خبر از یک آینده طوفانی برای این عنوان می‌دهد!

مدت‌هاست که بازی Elder Scrolls توسط افراد تجربه می‌شود و باید گفت که در سبک خود بدون شک اگر بهترین نباشد، در لیست پرطرفدارترین‌ها قرار دارد. به همین دلیل هم یا استقبال همیشگی و دائم طرفداران، سازندگان در بتسدا (Bethesda) نیز انواع و اقسام آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی را در دسترس کاربران قرار می‌دهند تا حس تجربه بازی تکراری نشود. طبق همین روال نیز اخیرا جدیدترین تیزر بازی Elder Scrolls Online منتشر شده و خبر از یک جهان تاریک با جزئیاتی بسیار کم می‌دهد!

در این تیزر جدید که در واقع نقش آن چیزی به جز گرم کردن طرفداران برای دیدن تریلر سینماتیک و اصلی نیست، ابتدا می‌بینیم که چند کشتی و افرادی در آن به سمت شهری حرکت می‌کنند. با این وجود خیلی سریع کشتی پس از یک سکانس چند ثانیه‌ای توسط شمشیر یک سرباز یا بهتر است بگوییم شوالیه زره‌پوش کنار زده می‌شود. چهره این شوالیه را هرگز نمی‌بینیم، اما پس از اینکه او به سمت بالکن می‌رود، می‌توانیم کشتی‌های واقعی که اینبار ماکت نیستند را مشاهده کنیم که به سمت او می‌آیند؛ آن هم در یک دریای طوفانی.

با این وجود فعلا حدود دو هفته تا انتشار تریلر رسمی و رونمایی کامل فاصله داریم و در این حین، سازندگان هنوز هیچ اطلاعات رسمی درباره اینکه بسته الحاقی بعدی بازی Elder Scrolls Online چیست را اعلاک نکرده‌اند. اما هر قدر که بتسدا نسبت به این جزئیات سکوت پیشه کرده، ظاهرا خود بازیکنان دست بردار نیستند و شایعه‌های بسیاری را درباره آن پخش کرده‌اند. برای مثال، اخیرا عنوان شده که دریا دیده شده در تیزر جدید بازی Elder Scrolls Online در واقع دریای Abecean است که در موقعیت مکانی غرب Tamriel قرار دارد. همچنین گفته می‌شود که سرباز زره‌پوش داخل این کلیپ کوتاه، شخصیتی به نام برتون (Breton) است که این جزیره را اداره می‌کند. برخی دیگر نیز معتقدند که این مکان دقیقا در منطقه مخالف Tamriel واقع شده و در حقیقت جزیره Esroniet است. در کنار آن هم دو جزیره دیگر Ynslea و Cathnoquey قرار دارند که محیط بین آن‌ها کاملا برای جنگ کشتی‌ها مناسب است؛ البته اگر سازندگان بخواهند.

این مورد اگر که درست باشد، هم مکانیزم گیم پلی را ارتقا خواهد داد، هم می‌تواند در روایت داستانی متفاوت بسیار تاثیرگذار باشد. با این حال برای فهمیدن کل ماجرا، باید تا تاریخ ۷ بهمن (۲۷ ژانویه) صبر کنیم. در حال حاضر بازی Elder Scrolls Online برای کاربران پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس – اس، پلتفرم رایانه شخصی و همچنین استدیا در دسترس قرار دارد.

همچنین تاریخ انتشار نسخه بعدی از سری بازی Elder Scrolls هنوز دقیقا مشخص نشده، اما ظاهرا فقط در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس باکس خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا