بسته الحاقی بازی Elden Ring چه زمانی عرضه می‌شود؟

حالا حالاها باید صبر کرد!

بسته الحاقی بازی Elden Ring چه زمانی عرضه می‌شود؟ حمید توحیدلو ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بسته الحاقی بازی Elden Ring

شواهد امر گویای این موضوع است که بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد.

بدون تردید، الدن رینگ یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های نقش آفرینی به شمار می‌رود که به لطف روایت داستان جذاب و سبک منحصر به فرد خود، تحسین منتقدها را برانگیخت و با دریافت جوایز متعدد، به پرافتخارترین بازی تاریخ تبدیل شد. علاوه بر این، بازی در زمینه تجاری نیز حسابی درخشیده و تا به امروز بالغ بر ۲۰.۵ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است.

در همین راستا، چند وقت پیش بود که استودیوی فرام‌سافتور از توسعه یک بسته الحاقی برای الدن رینگ خبر داد. این بسته که به Shadow of the Erdtree معروف است، تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد و چه بسا تیم سازنده تا به امروز به طور کامل از محتوای آن رونمایی نکرده است.

گزارش‌ها حاکی از آن بودند که این بسته تا پیش از پایان سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. با این وجود، به نظر می‌رسد که هوادارها برای تجربه آن باید کمی بیشتر صبر کنند. ماجرا از این قرار است که شرکت مادر فرام‌سافتور یعنی Kadokawa به تازگی در گزارش سه ماهه اخیر خود به فروش خیره‌کننده الدن رینگ اشاره کرده که به دنبال آن، درآمد این کمپانی به طرز قابل توجهی بیشتر شده است.

در همین حین، این شرکت در پیش‌بینی فروش خالص سال مالی جاری، منتهی به ۳۱ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۳) صرفا به دو بازی جدید Armored Core 6 و Spike Chunsoft اشاره کرده است. به عبارت دیگر، در این پیش‌بینی نامی از بسته الحاقی الدن رینگ به چشم نمی‌خورد.

کمپانی کادوکاوا بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring را در گروه برنامه‌های میان مدت تا بلند مدت قرار داده است. بر این اساس، به نظر می‌رسد که این محتوای گسترش‌دهنده در سال مالی آینده شرکت یعنی در بازه آوریل ۲۰۲۴ تا مارس ۲۰۲۵ میلادی (اوایل سال ۱۴۰۳ تا اوایل سال ۱۴۰۴) روانه بازار خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی تحسین‌شده الدن رینگ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا