زمان انتشار دقیق بازی Elden Ring مشخص شد

تارنیشد، زمان خیزش از راه رسیده، برخیز!

زمان انتشار دقیق بازی Elden Ring

تنها دو روز تا انتشار بازی مورد انتظار Elden Ring باقی مانده و در همین راستا تیم توسعه دهنده این بازی یعنی فرام سافتور اطلاعاتی دقیق را از زمان انتشار این بازی به انتشار رسانده است.

امروز صفحه اختصاصی بازی Elden Ring در شبکه اجتماعی توییتر عکسی را به اشتراک گذاشت که با توجه به آن می‌توانیم از زمان در دسترس قرارگیری نسخه دیجیتال این بازی مطلع شویم. لازم به ذکر است که کاربران رایانه‌های شخصی در برخی نقاط از جهان، پیش از کاربران کنسول می‌توانند به تجربه Elden Ring بپردازند و البته در برخی مناطق این رویه برعکس بوده و کاربران کنسول می‌توانند پیش از کاربران رایانه‌های شخصی به تجربه این بازی بپردازند.

کاربرانی که بازی Elden Ring را در رایانه شخصی دریافت کرده‌اند، می‌توانند در ساعت ۳:۳۰ صبح روز ۶ اسفند ۱۴۰۰ به وقت تهران این بازی را آغاز کنند. زمان در دسترس قرارگیری این بازی برای کاربران کنسول در منطقه خاورمیانه پیش از زمان عرضه بازی برای کاربران رایانه‌های شخصی بوده و آن‌ها می‌توانند در ساعت ۱۲:۳۰ نیمه شب ۶ اسفند ۱۴۰۰ به وقت تهران به تجربه بازی Elden Ring بپردازند. این نکته را باید در نظر داشت که ممکن است بسته به منطقه حساب کاربری شما در پلتفرم‌های مختلف، زمان در دسترس قرارگیری بازی برای شما تا حدی کم متفاوت باشد.

اکثریت کاربران کنسول‌ها قادر به تجربه این بازی در نیمه شب خواهند بود که فکر می‌کنیم زمانی فوق‌العاده برای تجربه عنوانی چون Elden Ring است. این نکته را باید در نظر داشت که کاربران پلی استیشن و رایانه‌های شخصی، از ۴۸ ساعت پیش از در دسترس قرارگیری بازی می‌توانند این بازی را دانلود کنند. قابلیت پری دانلود Elden Ring از چند روز پیش برای کاربران کنسول‌های ایکس باکس فراهم شده است.

به احتمال زیاد شاهد انتشار نمرات بازی Elden طی روز جاری باشیم. آیا شما بازی Elden Ring را پیش خرید کرده‌اید؟ فکر می‌کنید این بازی مانند خواهران پیشین خود توان شگفتی سازی را دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا