آیا تاریخ انتشار Elden Ring مشخص شده است؟

در صورت صحت این تاریخ، انتشار بازی از آ‌ن‌چه که فکر می‌کردیم بسیار نزدیک‌تر است

تاریخ انتشار Elden Ring

طبق صفحه‌ای که به نظر در سایت استودیوی From Software وجود دارد، تاریخ انتشار عنوان Elden Ring ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی خواهد بود.

عنوان Elden Ring جدیدترین پروژه‌ی استودیوی ژاپنی From Software است که به لطف سری Dark Souls و عناوین Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice یکی از مشهورترین استودیوهای یک دهه‌ی اخیر محسوب می‌شود. این بازی حاصل همکاری «هیدتاکا میازاکی» کارگردان نامدار استودیو و «جورج آر. آر. مارتین» نویسنده‌ی محبوب کتاب‌های «نغمه‌ی آتش و یخ» منبع اقتباس سریال Game of Thrones است. این اثر همچون عناوین قبلی From Software یک بازی نقش‌آفرینی با حال و هوای سبک فانتزی تاریک خواهد بود.

این عنوان اولین بار در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 رونمایی شد. طبق ادعای استودیو، این اثر انقلابی‌تر از سری Dark Souls خواهد بود و محیط‌های وسیع‌تر و المان‌های جدیدی نسبت به آن مثل اسب‌سواری و مکانیک‌های مبارزات خواهد داشت. ساخت این عنوان از اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی و پس از انتشار بسته‌ی الحاقی قسمت DS با نام The Ringed City آغاز شده بود. با توجه به ادعاهای تیم سازنده و عظمت پروژه، انتظار می‌رفت که بازی در بهترین حالت سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود، اما این احتمال وجود دارد که زمان عرضه‌ی بازی نزدیک‌تر از این‌ها باشد.

سایت Wfftech صفحه‌ای را در سایت رسمی From Software یافته است که به کمپینی مخصوص سال نوی میلادی اشاره دارد. در این صفحه به مراجعه‌کننده پیشنهاد داده می‌شود تا از بین سه بازی Sekiro و Metal Wolf Chaos XD و Elden Ring یک والپیپر مخصوص گوشی دریافت کنند.

همان‌طور که در تصویر پیداست، تاریخ انتشار هر سه عنوان ذکر شده و جالب‌تر این‌که پس از اسم Elden Ring عبارت «عرضه شده در ژوئن» نوشته شده است. با توجه به این‌که پس از ماه ژوئن خبری از ذکر سال نیست، این تاریخ به سال جاری میلادی اشاره می‌کند؛ یعنی چیزی حدود شش ماه دیگر.

هنوز شرکت Bandai Namco ناشر بازی و استودیوی From Software واکنشی نسبت به این قضیه نشان نداده‌اند. البته ممکن است این تاریخ اشاره به زمان رونمایی بازی در E3 2019 هم اشاره داشته باشد و صرفا کلمه‌ی «انتشار» در جای درستی به کار نرفته است، ولی باز هم برای صحت یا تکذیب این موضوع باید منتظر بمانیم.

مارتین به عنوان یکی از دو نویسنده‌ی اصلی بازی، وظیفه‌ی خلق دنیای بازی و تاریخچه‌ی آن را به عهده دارد و میازاکی، داستانی که در طول بازی روایت می‌شود را خواهد نوشت. هنوز هم در رابطه با تاریخ انتشار Elden Ring نمی‌توان نظر قطعی داد، ولی احتمالا در سال جاری اخبار بیشتری از آن خواهیم شنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا