عکس و اطلاعاتی جدید از دشمنان اصلی بازی Elden Ring منتشر شد

دنیای Elden Ring هرکسی را به وادی جنون می‌کشاند!

عکس و اطلاعاتی جدید از دشمنان اصلی بازی Elden Ring منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
عکس دشمنان در بازی Elden Ring

استودیو FromSoftware به‌شدت انتظارات را از خود و بازی Elden Ring بالا برده و ارائه اطلاعات و عکس‌های جدید از این بازی ما را بیشتر تشنه تجربه این بازی اکشن نقش آفرینی می‌کند.

عکس جدید منتشر شده از بازی Elden Ring نشان از حضور شخصیتی ترسناک که ماسک به‌صورت دارد در این بازی اکشن نقش آفرینی را می‌دهد. استودیو FromSoftware طی سال‌های اخیر سابقه بسیار درخشانی در این سبک بازی داشته و ما شاهد عرضه عناوین فوق‌العاده موفق Dark Souls، Bloodborne و برنده جایزه بهترین بازی سال ۲۰۱۸ یعنی Sekiro: Shadows Die Twice بوده‌ایم. حال استودیو توسعه دهنده FromSoftware درحال توسعه جدیدترین بازی خود با نام Elden Ring بوده و آن‌ها به ما قول بهبود بخشیدن و پیشرفت دادن سبک Soulslike، درکنار جهانی گسترده مانند بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild را به ما داده‌اند که بسیاری را به وجد آورده است.

جهان باز بودن عنوان Elden Ring درکنار سبک اکشن نقش آفرینی به این بازی کمک کرده که حتی پیش از عرضه درمیان برترین عناوین استودیو FromSoftware قرار گیرد. طبق اخبار منتشر شده ما می‌توانیم با استفاده از گوزن به مناطق مختلف این بازی سفر کرده و همچنین با استفاده از آن قدرت جنگ افروزی بیشتری را در اختیار داشته باشیم.

ما در بازی Elden Ring با شش پادشاهی متفاوت روبه‌رو هستیم و پیش‌روی درمیان این سرزمین‌ها بدون استفاده از اسب، حسی کاملا مشابه با سری بازی Dark Souls را به شما انتقال می‌دهد. بازی Elden Ring تاکید به سزایی روی شخصی سازی کاراکتر شما داشته و می‌توانید از میان کلاس‌های متفاوت، سلاح‌ها و عناصر ظاهری، شخصیت مورد نظر خود را وارد این دنیای تاریک کنید. مکان‌های متفاوت و بسیاری در انتظار شمشیر و سم اسب شما هستند.

همانطور که در ابتدای این مطلب اشاره شد، عکس جدید منتشر شده در صفحه توییتری بازی Elden Ring، نشان از حضور دشمنی ترسناک، ماسک دار و تشنه به خون شما دارد که حتی نگاه کردن به او نیز حس ترس را به شما انتقال می‌دهد. او به‌طور مستقیم به شما زل زده و وجود کوهی از اجساد و سیل خون باعث می‌شود نگاه کردن به او هر ثانیه ترسناک‌تر از پیش شود. شما می‌توانید عکس منتشر شده را مشاهده کنید.

همین شخصیت در عکس‌های منتشر شده پیشین از بازی Elden Ring نیز حضور داشت و شما در عکس پیشین می‌توانستید او را درحال چرخاندن اسلحه برای از پای درآوردن شوالیه‌ای زخمی ببینید. متنی که در توییت نوشته شده بسیار جالب بوده و می‌توانید آن را در ادامه مطالعه کنید.

در عنفوان فروپاشی (Shattering)، آلودگی خیال و ذهن انبوهی از انسان‌ها و موجودات را غصب کرده است. از دیوانگی جنگ افروزشان آگاه باش.

ما در این پیام به وضوح درک می‌کنیم که اتفاقات رخ داده در دنیای Elden Ring بسیاری از انسان‌ها را نیز بیمار و دیوانه ساخته و حال آن‌ها دشمنان ما هستند. در این لحظه ما نقش این شخصیت ماسک دار را نمی‌دانیم و اطلاع نداریم که او دشمنی ساده‌است یا باید منتظر حضور او به‌عنوان یک رئیس یا شخصیتی اصلی و مهم باشیم.

درکنار این شخصیت ماسک دار و ترسناک، ما شاهد حضوری تعداد زیادی از دشمنان برای رویارویی خواهیم بود. هر شش سرزمین پادشاهی بازی ما را شش نیمه خدا (Demigod) کنترل می‌کنند که هرکدام از آن‌ها یکی از باس‌های اصلی بازی بوده و ما باید طی مسیر خود در برابر آن‌ها و نیروهای ویژه‌شان مبارزه کنیم. درکنار این شش باس اصلی، ما با باس‌های فراوان دیگری در جهان باز بازی Elden Ring روبه‌رو خواهیم شد.

طی نمایش پیشین مربوط به این بازی، ما شاهد غافلگیری بازیکن به‌طور کاملا ناگهانی توسط اژدهایی غول پیکر در دنیای وسیع این بازی بودیم. فرای چنین اژدهایی، ما در بازی Elden Ring شاهد دیگر دشمنان چون ساحره‌ای که با جادو با ما مبارزه خواهد کرد یا موجودات وحشی و زنجیر شده را خواهیم داشت.

استودیو FromSoftware به ما قول داده تا عنوانی بسیار عمیق و با جزئیات را عرضه کرده و حال انتظار کاربران و فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی به‌شدت از این عنوان بالا رفته است. با توجه به سخنان گفته شده، این عنوان جهان باز اینجاست تا دنیای بازی‌های سبک Soulslike را پیشرفت داده و دری جدید را روی این سبک باز کند. شخصیت رونمایی شده از طرف FromSoftware به‌نظر رکنی مهم در بازی آن‌ها خواهد داشت و بااین حال از نقش اصلی او مطلع نیستیم. درحال حاضر نقش او کم‌تر اهمیت داشته و به‌نظر هدف تیم سازنده از انتشار این عکس و پیام، آشنایی بیشتر ما با کلیت دشمنان و طرز فکر و برخورد آن‌هاست. نظر شما در رابطه با دشمنان در بازی Elden Ring چیست؟ چنین شخصیت‌هایی در این بازی برای شما جذابیت دارند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا