نمرات بازی Elden Ring منتشر شدند

بازی جدید میازاکی و مارتین همه را شگفت زده کرده است!

نمرات بازی Elden Ring

کمتر از یک روز تا جدیدترین شاهکار کارگردان و توسعه دهندگان بازی سری بازی Dark Souls و بازی Sekiro: Shadows Die Twice باقی مانده و نمراتی کسب شده توسط این بازی، هرکسی را تشنه تجربه آن می‌کند.

دنیای جدید هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) و جورج مارتین (George Martin) یعنی بازی Elden Ring که توسط استودیو فرام سافتور (FromSoftware) و باندای نامکو (Bandai Namco) توسعه یافته، شاهکاری تازه در سبک اکشن نقش آفرینی بوده که شما را به دنیای The Lands Between می‌برد. هیدتاکا میازاکی، خالق سری بازی تاریخی Dark Souls و در کنار او جورج مارتین نویسنده بهترین سری رمان فانتزی نیویورک تایمز یعنی A Song of Ice and Fire هستند و حال قصد دارند ما را در دنیایی تیره و تار و البته بیش از حد زیبا رها کنند تا مسیر خود را از سربازی حقیر تا پادشاهی بی نظیر هموار کنیم.

ما پیش از توسعه این بازی و پس از توسعه سری بازی Dark Souls شاهد انتشار بازی Sekiro: Shadows Die Twice بودیم که توانست عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۹ را از آن خود کند و حال انتظار ما بسیار از بازی Elden Ring بالا بوده و شکی نیست که این عنوان حداقل در میان نامزدهای بهترین بازی سال قرار گرفته و بسیاری معتقدند که این بازی به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۲ شناخته خواهد شد.

ساعاتی پیش نمرات این شاهکار منتشر شدند تا ما با دیدی وسیع‌تر به سراغ این بازی برویم و پیش از پرداختن به نمرات این بازی، باید گفت که این بازی در دسته Must-Play خود قرار دهید. نسخه پلی استیشن ۵ بازی Elden Ring با انتشار ۴۳ نقد تابدین لحظه نمره ۹۷ از ۱۰۰ را به دست آورده و در سوی دیگر و کنسول ایکس باکس سری ایکس/سری اس، این بازی با انتشار ۹ نقد تابدین لحظه نمره ۹۵ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. نسخه رایانه شخصی بازی Elden Ring با انتشار ۳۵ نقد تابدین لحظه نمره ۹۵ از ۱۰۰ را کسب کرده است. در ادامه قصد داریم نگاهی به ریز نمرات این شاهکار داشته باشیم.

نسخه پلی استیشن ۵

GameRant: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

TheGamer: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

GamesRadar: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

VGC: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

Destructoid: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

GAMINGbible: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

God is a Geek: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

COGconnected: نمره ۹۸ از ۱۰۰

Press Start Australia: نمره ۹۵ از ۱۰۰

PlayStation LifeStyle: نمره ۹۰ از ۱۰۰

نسخه ایکس باکس سری ایکس/سری اس

Windows Central: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

TheSixthAxis: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

Vandal: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

CGMagazine: نمره ۹۵ از ۱۰۰

SomosXbox: نمره ۹۱ از ۱۰۰

Movies Games and Tech: نمره ۹۰ از ۱۰۰

GameSpew: نمره ۹۰ از ۱۰۰

JeuxVideo: نمره ۹۰ از ۱۰۰

نسخه پی‌سی (رایانه شخصی)

Game Informer: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

IGN: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

VG247: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

GameSpot: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

WCCFTech: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

Checkpoint Gaming: نمره ۹۵ از ۱۰۰

GamingBolt: نمره ۹۰ از ۱۰۰

PC Gamer: نمره ۹۰ از ۱۰۰

ComicBook: نمره ۹۰ از ۱۰۰

Digital Trends: نمره ۸۰ از ۱۰۰

ما همیشه برای اطمینان حاصل کردن از شاهکار بودن یک عنوان جدید، بیش از هر وبسایتی به دو وبسایت معتبر IGN و GameSpot نگاه می‌اندازیم و زمانی که این دو وبسایت نمره ۱۰۰ را به بازی بدهند، باید از شاهکاری بودن آن اطمینان حاصل کرد. در کنار این دو وبسایت، هر وبسایت کوچک و بزرگ دیگری نیز نمره‌ای خارق‌العاده را سهم این بازی کرده که اجتناب از آن را غیر قابل انجام می‌کند. بازی Elden Ring در کنار انتشار برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید چنین نمراتی حق بازی Elden Ring هستند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا