1%
  • 0/10

فروش بازی Elden Ring از مرز ۲۵ میلیون نسخه عبور کرد

تداوم فروش عالی

فروش بازی Elden Ring از مرز ۲۵ میلیون نسخه عبور کرد ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش بازی Elden Ring

بر اساس بیانیه‌ اخیر باندای نامکو، میزان فروش بازی Elden Ring از مرز ۲۵ میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، الدن رینگ یکی از بهترین عناوین تاریخ صنعت بازی‌ها محسوب می‌شود؛ اثری که تحسین منتقدها و گیمرها را برانگیخت و با دریافت جوایز متعدد در رویدادهای گوناگون، رکوردها را جابه‌جا کرد؛ به طوری که این بازی در حال حاضر به عنوان پرافتخارترین بازی تاریخ لقب گرفته است.

جدا از این دستاوردها، Elden Ring در زمینه تجاری نیز عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است. اگر خاطرتان باشد، تا اوایل اسفند ماه سال قبل حدود ۲۳ میلیون نسخه از بازی فروخته شده بود که با تداوم روند رو به رشد بازی در طول این چند ماه، اکنون رکورد جدیدی دیگری در این زمینه به ثبت رسیده است.

حال بر اساس تازه‌ترین گزارش مالی اخیر شرکت باندای نامکو، میزان فروش بازی Elden Ring از مرز ۲۵ میلیون نسخه نیز عبور کرده است. در واقع، الدن رینگ در طول سه ماه اخیر توانسته بیش از ۲ هزار نسخه فروش داشته باشد. دقت داشته باشید که این گزارش شامل فروش بازی در هر تمام پلتفرم‌ها می‌شود.

از طرفی، بهتر است بدانید که استودیوی فرام‌سافتور در حال حاضر روی ساخت بسته الحاقی بازی الدن رینگ به نام Shadow of the Erdtree فعالیت می‌کند. این بسته داستانی قرار است در تاریخ ‌۲۱ ژوئن سال جاری (۱ تیر ماه پیش‌رو) با قیمت ۴۰ دلار برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شود. بدیهی است که با عرضه این دی‌ال‌سی، فروش بازی نیز با یک جهش قابل توجهی روبه‌رو خواهد شد.

لازم به ذکر است بازی تحسین‌شده الدن رینگ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ شخصی در دسترس قرار دارد. از طرفی، با توجه به این دستاوردها، ساخت دنباله بازی نیز چندان دور از انتظار نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments