#مهسا_امینی

اطلاعاتی تازه از بازی Elden Ring معرفی شد

چدیدترین اثر از میازاکی

Elden Ring

شما در بازی Elden Ring قادر خواهید بود تا از محیط، آب و هوا و زمان‌های مختلف روز به منظور پیشرفت و رسیدن به هدف خود، بهره ببرید.

کمپانی Bandai Namco Entertainment روز گذشته صفحه‌ی اختصاصی بازی جدید FromSoftware و اطلاعاتی تازه را در مورد گیم‌پلی و دنیای این بازی را برای علاقه‌مندان منتشر کرد.

بازی Elden Ring به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تعداد بسیار زیادی از مهارت‌ها را یاد بگیرند و طبق سبک بازی خود، از آنان استفاده کنند. در این بازی شما می‌توانید به شکل مخفیانه، دشمنان خود را از پای درآورید و از محیط، آب‌و‌هوا و چرخه‌ی روزانه به بهترین شکل ممکن برای پیش‌روی خود در Elden Ring استفاده نمایید.

Bandai Namco Entertainment در صفحه‌ی مربوط به این بازی نوشته:

هنر مبارزه را بیاموزید. شما باید ذهن دشمن خود را بخوانید و در زمان مناسب جاخالی داده و یا Parry کنید. با اسب خود به دل مزدوران سوار بر اسب بزنید و آنان را از اسب‌هایشان به پایین بیاندازید. ورد‌های مختلف را از استاد‌ها بیاموزید و با مهارت‌های جنگی خود ترکیب کنید. ارواح را احضار کنید تا در کنار شما با دشمنان بجنگند. یا این‌که اسرار نیمه‌ خدایان و خویشاوندان آنان را کشف کنید. شما می‌توانید هر راهی که دوست دارید را انتخاب نمایید.

همچنین گوشه‌ای از جزئیات Elden Ring اشاره می‌کند که بازیکنان باید بین مبارزه و یک عرفان، یکی را انتخاب کنند.

آنان همچنین نوشته‌اند:

در نهایت، این داستان و تجربه‌ی شما با بلندپروازی شما گره می‌خورد. هر چقدر که اهداف شما بزرگتر باشد، چالش‌های بزرگتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

شما در این بازی فقط باید انتظار مردن و بازگشت‌ دوباره به میدان نبرد را بکشید.

بازی Elden Ring در تاریخ اول بهمن (مصادف با ۲۱ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی)  منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست؟ شما کدام یک از بازی‌های FromSoftware را بیشتر دوست دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را برای ما کامنت کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا