1%
  • 0/10

تبریک سازندگان ویچر بابت موفقیت بسته الحاقی Elden Ring

پس از گذشت هشت سال، دارنده جایگاه بهترین بسته الحاقی تغییر کرد

تبریک سازندگان ویچر بابت موفقیت بسته الحاقی Elden Ring ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
موفقیت بسته الحاقی Elden Ring

سازندگان ویچر در استودیو سی‌دی پراجکت رد بابت عرضه و موفقیت بسته الحاقی Elden Ring به استودیو فرام سافت‌ویر تبریک گفتند.

در سال 2022 آخرین ساخته استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) و شخص هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) عرضه شد و با استقبال تجاری و کیفی بی‌سابقه‌ای مواجه شد و توانست در همین سال تعداد بی‌شماری از جوایز بهترین بازی سال را به خود اختصاص دهد. از آن پس تاکنون عنوان Elden Ring موفق شده تا بیش از 25 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا به فروش برساند و انتشار بسته گسترش دهنده مورد انتظار آن تحت عنوان Shadow of the Erdtree نیز موفقیت بازی را ادامه داده است.

براساس وبسایت اوپن کریتیک، بسته گسترش دهنده Elden Ring: Shadow of the Erdtree هم‌اکنون از بالاترین امتیاز در میان تمامی بسته‌های الحاقی در طول تاریخ برخوردار است. این بسته موفق شده تا جایگاه بسته الحاقی Blood and Wine مربوط به بازی The Witcher 3: The Wild Hunt به عنوان بالاترین امتیاز برای یک بازی نقش آفرینی را به خود اختصاص دهد و بدین ترتیب پس از هشت، این لقب را از دست ساخته استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) بیرون بیاورد.

بسته گسترش دهنده Shadow of the Erdtree هم‌اکنون دارای متوسط امتیاز 94 از 63 نقد ثبت شده است. در مقابل متوسط امتیاز بسته الحاقی Blood and Wine از 78 نقد ثبت شده برای آن برابر 92 است. با انتشار پستی در حساب کاربری رسمی بازی The Witcher در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، استودیو سی‌دی پراجکت رد بابت عرضه و موفقیت بسته الحاقی Elden Ring به اعضای استودیو فرام سافت‌ویر تبریک گفته و به تمجید و تحسین آن‌ها با عبارت “عملکردی درخشان” پرداختند.

نکته قابل توجه دیگر بدین شرح است که متوسط امتیاز این بسته گسترش دهنده هم‌اکنون از بهترین‌ بازی‌های کامل و جدیدی که تاکنون در سال جاری منتشر شده‌اند نظیر بازی Final Fantasy 7: Rebirth با متوسط امتیاز 93 و بازی Balatro با متوسط امتیاز 91 بالاتر بوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments