#مهسا_امینی

کالکتیبل‌های Elden Ring شامل چه مواردی هستند؟

میازاکی جه آشی برای ما پخته؟

Elden Ring

ESRB درجه بندی سنی خود را برای بازی Elden Ring اعلام کرد و مشخص شد که انگشتان و زبان‌های قطع‌شده، از کالکتیبل‌های این بازی محسوب می‌شوند.

ماه پربار فوریه در یک قدمی ما قرار دارد و هر روز به انتشار جدیدترین بازی فرام‌سافتور یعنی Elden Ring نزدیک‌تر می‌شویم. اخیرا اطلاعات زیادی در مورد این بازی منتشر شده و همچنین کالکتیبل‌های این بازی نیز مشخص شده‌اند.

هیدتاکا میازاکی، خالق سری فوق‌العاده سولز همچنین گفته که حلقه‌ها در بازی Elden Ring قابل Equip نخواهند بود و آنها در واقع آیتم‌های خاصی هستند که در داستان و رویداد‌های بازی دخیل خواهند بود. ESRB نیز رده‌بندی سنی این بازی را اعلام کرده و مشخص شده که انگشتان و زبان‌های قطع شده از کالکتیبل‌های این بازی هستند. احتمال این است که این انگشتان و زبان‌ها، پس از شکست دادن باس‌های بازی به دست آید!

این رده‌بندی همچنین اطلاعاتی در مورد یک مبارزه با باس را به ما داده است و یکی از باس‌ها قرار است بازوی خود را ببرد. همچنین یکی از نکات جالب در مورد Elden Ring این است که آقای میازاکی گفته که قرار نیست این بازی را بازی کند.

آقای جرج آر آر مارتین چندی پیش نیز در مورد نقش خود در بازی Elden Ring صحبت کرده بود. آقای مارتین بیشتر وظیفه‌ی کمک در ساخت دنیای این بازی و ایجاد یک اتمسفر عمیق و دارک در این بازی را به عهده داشته است. همکاری فرام‌سافتور با آقای مارتین حقیقتا برای من و بسیاری از دوست‌داران سری سولز هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد و باید اندکی بیشتر صبر کنیم تا ببینیم که میازاکی و مارتین چه آشی برای ما پخته‌اند!

بازی Elden Ring در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (مصادف با ۶ اسفند ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد Elden Ring چیست؟ فکر می‌کنید که این بازی بسیار بهتر از سری سولز و کارهای قبلی میازاکی ظاهر می‌شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا