جفری دین مورگان مجری برنامه‌ی جدید AMC می‌شود

جمعه شب‌ها با خانواده‌ی مورگان

برنامه‌ی جدید AMC

شبکه‌ی AMC از اجرای یک برنامه‌ی هفتگی جدید به میزبانی Jeffrey Dean Morgan بازیگر سریال The Walking Dead و همسرش خبر داد.

در وضعیت فعلی که شبکه‌ی AMC قادر به ادامه‌ی روند تولید بزرگ‌ترین جواهر خود یعنی سریال The Walking Dead نیست، تصمیم گرفته تا از ستاره‌های آن به روش‌های دیگری استفاده کند. نتیجه‌ی آن هم برنامه‌ی جدیدی است که جمعه‌ی هر هفته پخش خواهد شد.

شبکه‌ی AMC روز جمعه از برنامه‌ی جدید خود با نام Friday Night In With the Morgans رونمایی کرد که جفری دین مورگان و همسرش Hilarie Burton نقش مجری را در آن به عهده خواهند داشت. در هر قسمت از این برنامه که از جمعه‌ی همین هفته کار خود را آغاز خواهد کرد، مورگان و همسرش از خانه‌ی خود و در قالب چت ویدیویی با مهمانان خود گفتگو خواهند داشت. اکثر مهمانان این برنامه دوستان خود مورگان هستند که چهره‌های مشهور و محبوبی به حساب می‌آیند؛ از بازیگران سابق و فعلی The Walking Dead گرفته تا بازیگران آثاری دیگری مثل Supernatural که مورگان در آن‌ها حضور داشته است.

این زوج درباره‌ی همکاری خود با AMC برای تولید چنین برنامه‌ای گفته‌اند:

ما برای زمانی طولانی بخشی از خانواده‌ی AMC بوده‌ایم و افتخار می‌کنیم که این فضای آرام را همراه آن‌ها خلق کنیم.

ما به دنبال این هستیم تا نوری را برای کسانی روشن کنیم که کارهای خوب در این دنیا انجام می‌دهند، با دوستان قدیمی همراه می‌شوند و با طرفدارانی که تمام این سال‌ها شناخته‌ایم ارتباط برقرار می‌کنند.

از سوی دیگر مدیر استودیوها و گروه شبکه‌های سرگرمی AMC یعنی Sarah Barnett هم گفته است که ایده‌ تجربه‌ی چنین محصولی را دوست داشته‌اند.

ما ایده‌ی امتحان آن را دوست داشتیم و این واقعا یک امتحان خواهد بود. این پادزهری برای نمایش‌های بیش از حد تمرین شده و کار شده‌ از یک زندگی بی‌نقص است. در نهایت، این تصویری از یک سرگرمی واقعی و خام است که بالا خواهد رفت و با مخاطبان ارتباط برقرار خواهد کرد.

اگر مشتاق به تماشای این برنامه هستید، به وقت ایران ساعت ۶:۳۰ شنبه از AMC پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا