برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سازنده Mortal Kombat به آتش شایعه ساخت بازی مبارزه‌ای مارول توسط NetherRealm دامن زد!

همکاری اد بون با مارول قطعی می‌شود؟

سازنده Mortal Kombat به آتش شایعه ساخت بازی مبارزه‌ای مارول توسط NetherRealm دامن زد! ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی مبارزه ای مارول

آخرین توییت منتشر شده از اد بون (Ed Boom) سازنده سری محبوب Mortal Kombat به این نکته اشاره دارد که احتمالا یک بازی مبارزه ای مارول توسط استودیو ندررلم (NetherRealm) در دست ساخت قرار دارد. یا شاید هم ما در تجزیه اطلاعات زیاده‌روی کرده‌ایم!

بدون شک طرفداران سری بازی Mortal Kombat با اد بون، سازنده آن و همچنین صداپیشه شخصیت اسکورپیون (Scorpion) آشنایی دارند. بازی‌های این مجموعه معمولا درباره کنده شدن پوست سر یا شاید هم درآوردن چشم کاراکترهای مختلف، با فنونی است که در هیچ بازی دیگری نمی‌توانید پیدا کنید. به هر حال سازندگان از درآوردن قلوه شخصیت‌ها و له کردن آن لذت می‌برند، اما نظر شما چیست اگر همین افراد رهبری ساخت یک پروژه بازی مبارزه ای از ابرقهرمانان مارول را بر عهده بگیرند؟

در آخرین پست منتشر شده از جیمز گان (James Gunn) کارگردان سری فیلم The Guardians of The Galaxy که تاریخ انتشار عنوان سوم آن را منتشر کرده بود، اد بون نظری را مبنی بر این پیغام گذاشته که:

جیمز گان توانسته است تا روی فیلم‌های دی سی (DC) و مارول (به صورت همزمان) کار کند. واقعا جالب به نظر می‌رسد!

این در حالی است که فیلم‌های دی سی و مارول همیشه با یکدیگر رقابت دارند و این موضوع کمی عجیب به نظر می‌رسد که جیمز گان توانسته است تا کارگردانی دو فیلم بزرگ از هر دو جهان سینمایی و رقیب DCEU و MCU را در دست داشته باشد. اما نکته اینجاست که آیا اد بون منظور خاصی از این توییت داشته و منظورش خودش است؟

اد بون در گذشته ساخت بازی‌هایی مانند Mortal Kombat Vs DC و سری Injustice را با استودیو ندررلم انجام داده و حتی داستان این دو سری را با کاراکترهای مهمان تا حدودی با یکدیگر پیوند داده است. با این حساب، شاید منظور او از این توییت، در واقع این موضوع بوده که خود او نیز ممکن است در آینده روی پروژه‌های بازی دی سی و همچنین مارول به صورت همزمان (درست به مانند جیمز گان) کار کند. به هر حال اخیرا شایعه ساخت بازی سبک مبارزه ای مارول در میان کاربران به یک موضوع داغ تبدیل شده و ادبون نیز همیشه عادت دارد تا پیش از معرفی رسمی یک بازی یا انتشار خبری مهم، طرفداران را به فکر بیندازد.

شاید هم اگر این پست از سازنده سری Mortal Kombat را به عنوان یک کاربر عادی تماشا کنیم، منظور خاصی در آن وجود نداشته و صرفا اد بون قصد داشته باشد تا از کار حرفه‌ای جیمز گان تعریف کند! یا اینکه او هم یکی از طرفداران دنیای سینمایی مارول یا به صورت جزئی‌تر سری Guardians of The Galaxy بوده و قصد دارد تا به جیمز گان تبریک بگوید. به هر حال اگر به اسناد و مدارک نگاه کنیم، استودیو ندررلم توسط کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) خریداری شده، اما باز هم این مورد مانع همکاری آن با مارول برای ساخت یک بازی در سبک مبارزه‌ای نمی‌شود.

در واقع دیزنی و مارول حق انتشار بازی‌های مختلف بر اساس ابرقهرمانان کمیک‌ها و فیلم‌های خود را به صورت جامع‌تری تعریف کرده‌اند تا سازندگان مختلف بتوانند روی این شخصیت‌ها کار کنند و بازی‌های مختلفی از آن‌ها عرضه شود. با این حال اگر مارول به دنبال ساخت یک بازی مبارزه‌ای تمام عیار باشد، هیچ بعید نیست که صحبت‌هایی را با حرفه‌ای‌های ساخت عناوین این سبک در استودیو ندررلم داشته باشد.

به هر حال ساخت بازی مبارزه ای مارول توسط اد بون هم‌اکنون تنها در حد یک شایعه است، اما از آنجا که استودیو ندررلم هر دو سال یکبار عنوان جدیدی را معرفی می‌کند، باید دید که امسال چه خبرهایی درباره آن منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments