1%
  • 0/10

آیا سریال جدید مارول چهره‌های آشنای زیادی دارد؟

خود را برای دیدن شخصیت‌های متعدد آماده کنید!!

آیا سریال جدید مارول چهره‌های آشنای زیادی دارد؟ ۲۰ ۱۴ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
سریال جدید مارول

تنها پنج روز تا پخش تمامی قسمت‌ها فاصله داریم و به‌تازگی تایید شده که چهره‌های آشنای زیادی در سریال جدید مارول حضور خواهند داشت.

حضور شیطان هلزکیچن چارلی کاکس (Charlie Cox) یکی از چندین شایعاتی بود که از زمان معرفی اسپین آف تلویزیونی اکو در همایش کمیک کان بین طرفداران دست به دست می‌شد. خوشبختانه خیلی طول نکشید که استودیو مارول در گزارشی رسمی صحت داشتن این شایعه را تایید کرد. چند روز پیش هم کلیپی از مبارزه دردویل با مایا لوپز در فضای مجازی لو رفت و خشم بسیاری از طرفداران را برانگیخت.

اما آیا وکیل نابینای هلزکیچن تنها چهره آشنایی است که در اولین پروژه بزرگسال استودیو مارول ظاهر خواهد شد؟ حین صحبت با TV Line، خانم سیدنی فریلند (Sydney Freeland)، کارگردان پروژه رسما تایید کرده که طرفداران قراره شاهد بازگشت چهره‌های آشنای زیادی باشند. جالب اینجاست که برخلاف اکثر پروژه‌های پیشین، برای شناختن آنها نیازی به تماشای ده فیلم و سریال مختلف را ندارید.

تعدادی زیادی کمئو در داستان پنج قسمتی ما وجود دارد که به چشم بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول، به‌خصوص طرفداران قدیمی آشنا هستند. نگران نباشید، برای شناختن آنها نیازی به تماشای ده فیلم و سریال مختلف را ندارید.

از داستان سریال اکو چه می‌دانیم؟ اخیرا جزئیات جدیدی از داستان سریال توسط افشاگری معروف به‌نام Cryptic4KQual فاش شده، بنابراین اگر نمی‌خواهید اسپویل بشوید یا از آینده مایا در دنیای سینمایی مارول چیزی بدانید، توصیه می‌کنیم از مطالعه ادامه مطلب خودداری کنید. به‌گفته این افشاگر، ویلسون فیسک و مایا لوپز هر دو هدف کارتلی خطرناک به‌نام Black Knife می‌شوند. مایا با بازگشت به زادگاهش، سعی می‌کند گذشته تاریک خود را پنهان و در عین حال ریشه‌های بومی آمریکایی خود را کشف کند.

او همچنین مدعی شده که مایا بعد از وقایع سریال انفرادی خود، به‌عنوان بازرس خصوصی مشغول به کار می‌شود و حین حل کردن یک پرونده برای اولین بار با مت مورداک آشنا می‌شود. سپس اتفاقی بزرگ در صحنه پس از تیتراژ رخ می‌دهد که مستقیما به داستان ریبوت Daredevil: Born Again وصل می‌شود. توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچکدام از این موارد توسط استودیو مارول یا هر رسانه خبری معتبری تایید نشده‌اند، بنابراین فعلا نباید نسبت به حقیقت داشتن آنها امیدوار بود.

تمامی قسمت‌های سریال اکو در تاریخ ۹ ژانویه (۱۹ دی سال جاری) از سرویس استریم دیزنی پلاس و هولو پخش خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments