تجربه‌ی رایگان بازی‌ Rocket Arena را از دست ندهید

زمان محدودی فرصت دارید

تجربه‌ی رایگان بازی‌ Rocket Arena را از دست ندهید مهسا سپاهی ۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی رایگان Rocket Arena

شرکت الکترونیک آرتز بازی جدید Rocket Arena را برای مدت محدودی به‌صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

بازی سوم شخص تیراندازی Rocket Arena به‌تازگی توسط شرکت مشهور الکترونیک آرتز منتشر شده و استودیوی Final Strike Games آن را توسعه داده است. این بازی در تاریخ ۲۴ تیر امسال (مصادف با ۱۴ ژوئیه سال جاری میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده و تجربه‌ی جذابی را به مخاطبین خود ارائه می‌کند.

به‌تازگی الکترونیک آرتز تصمیم گرفته بازی Rocket Arena را برای مدت محدودی به‌صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان سبک تیراندازی قرار دهد. این عنوان در پلتفرم‌های مختلف با قیمت ۳۰ دلار فروخته می‌شود اما توسعه‌دهندگان تصمیم دارند از تاریخ ۹ مرداد (مصادف با ۳۰ ژوئیه) تا ۱۳ مرداد (مصادف با ۳ آگوست) عنوان جدید Rocket Arena را به رایگان در دسترس پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار دهند. در واقع، این تصمیم الکترونیک آرتز نوعی بازاریابی شمرده می‌شود تا این بازی جدید که اخیرا هم منتشر شده، بتواند کاربرهای بیشتری را به‌خود جذب کند.

گیم‌پلی این بازی جذاب به‌صورت سه به سه انجام می‌شود و فضای رقابتی شدیدی بر آن حاکم است. کاربران با استراتژی‌های مختلف باید قهرمان موردنظر خود را انتخاب و با آن به میدان نبرد بروند. کاراکترهای بازی هرکدام قابلیت‌های مخصوص خود را دارند و بازیکن در شرایط مختلف باید از آن‌ها استفاده کند. راکت آرنا به‌صورت تیمی برگزار می‌شود و بازیکنان باید به کمک یک‌دیگر برای پیروزی در مقابل دشمن تلاش کنند.

توجه داشته باشید که زمان استفاده از این پیشنهاد هیجان‌انگیز بسیار محدود است و تنها از روز ۹ مرداد (مصادف با ۳۰ ژوئیه) تا ۱۳ مرداد (مصادف با ۳ آگوست) می‌توانید Rocket Arena را از فروشگاه Origin بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت کنید و در لیست بازی‌های خود قرار دهید. این عنوان تیراندازی سوم شخص برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا