برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی در دست ساخت Black Panther به صورت جهان باز خواهد بود

آگهی شغلی EA بیان می‌دارد

بازی در دست ساخت Black Panther به صورت جهان باز خواهد بود ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت Black Panther

براساس اطلاعات ارائه شده از سوی آگهی شغلی منتشر شده، بازی در دست ساخت Black Panther به صورت جهان باز خواهد بود.

ساخت بازی بدون نام و معرفی نشده Black Panther که توسط کمپانی الکترونیک آرتس (EA) و استودیو سیاتلی تازه تاسیس آن تحت عنوان کلیف‌هنگر گیمز (Cliffhanger Games) توسعه می‌یابد در جولای سال 2023 اعلام شد. اعلام ساخت این بازی با سروصدای اندکی مواجه شد زیرا کمپانی الکترونیک آرتس جزئیات محدودی در رابطه با آن را به اشتراک گذاشت. از سوی دیگر نیز استودیو سازنده آن در حال حاضر از اعتبار خاصی برخوردار نیست حال آن که تعدادی از اعضای سازنده عناوینی چون Shadow of Mordor ساخته استودیو مونولیث (Monolith Productions) اکنون در کلیف‌هنگر مشغول کار روی آن هستند.

با این وجود طرفداران منتظر ارائه به‌روزرسانی جدیدی پیرامون روند ساخت Black Panther بوده‌اند. اکنون نیز اطلاعات حاصل شده اگرچه بسیار اندک به شمار می‌روند اما می‌تواند جلوه کلی آنچه که طرفداران باید انتظارش را داشته باشند را ترسیم کند. براساس آگهی شغلی منتشر شده در وبسایت رسمی شرکت EA، استودیو کلیف‌هنگر هم‌اکنون به دنبال استخدام یک طراح اصول سندباکس بوده و توضیحات این آگهی نیز به “نقش حیاتی در طراحی درگیری‌های شلوغ، سیستم‌ها و گیم‌پلی درون ساختار جهان باز پویا و در حال تکامل” اشاره شده است.

تنها با این فرض که استودیو مذکور یک پروژه معرفی نشده دیگر همراه بازی Black Panther در دست توسعه دارد که البته بسیار بعید به نظر می‌رسد، می‌توان اطمینان داشت که بازی مورد بحث به جای ساختار خطی، رویکرد جهان باز را دنبال خواهد کرد. این آگهی شغلی هم‌چنین گفته‌های شخص جف گراب (Jeff Grubb) اینسایدر مطرح صنعت بازی را مورد تایید قرار می‌دهد که در سال 2022 و پیش از معرفی ساخت بازی، اظهار داشته باشد شرکت EA در حال ساخت Black Panther به صورت جهان باز است.

انتخاب ساختار گیم‌پلی جهان باز برای عناوین ابرقهرمانی، مسئله جدیدی نبوده و بسیاری از بازی‌ها نظیر مجموعه Spider-Man، بازی Batman Arkham City، بازی Batman Arkham Knight و بازی Suicide Squad: Kill The Justice League همگی به صورت جهان باز طراحی شده‌اند. حال آن که نکته حائز اهمیت به چگونگی پیاده‌سازی مکانیزم‌های بازی در ساختار چرخه گیم‌پلی آن ارتباط دارد که نتیجه کیفیت محصول نهایی را تعیین می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments