#مهسا_امینی

عنوان Dying Light 2 در پلتفرم‌های نسل آینده عرضه خواهد شد

هیجان مبارزه با زامبی‌ها در نسل جدید بازی‌های ویدیویی

عنوان Dying Light 2 در پلتفرم‌های نسل آینده عرضه خواهد شد Masoudezt ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
عنوان Dying Light 2

استودیو تکلند (Techland) اعلام کرد که عنوان Dying Light 2 برای کنسول‌های نسل آینده، یعنی پلی‌‎استیشن 5 و ایکس‌باکس‌ اسکارلت عرضه خواهد شد.

همانطور که اطلاع دارید، بازی‌های پیش‌بینی شده زیادی برای عرضه در اوایل سال 2020 وجود دارند و از آنجایی که این تاریخ به زمان ظهور نسل آینده کنسول‌های بازی بسیار نزدیک است، پیش‌بینی می‌شود که اکثر این عناوین به کنسول‌های نسل آینده نیز راه یابند.

اخیرا طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Wccftech مشخص شد که استودیو تکلند، خالق بازی Dying Light 2 بخش‌هایی از مراحل طراحی این عنوان را برای نسل آینده کنسول‌های بازی به انجام رسانده است. پاول روهلد (Pawel Rohlede) مسئول بخش فنی استودیو تکلند این خبر را تایید کرده و در این مورد گفت:

استودیو تکلند همیشه به دنبال جدیدترین تکنولوژی‌ها بوده است! بخواهم دقیق‌تر راجع به این موضوع صحبت کنم باید بگویم بله، این برنامه از ابتدای مراحل ساخت بوده و قرار بر این بود که بازی Dying Light 2 هم در نسل فعلی و هم در نسل آینده حضور داشته باشد.

با در نظر گرفتن اینکه استودیو تکلند همچنان با انتشار بسته‌های الحاقی مختلف، نسخه اول بازی Dying Light را زنده نگه داشته است، تعجبی ندارد که این استودیو قصد داشته باشد تا عمر این دنباله را افزایش داده و آن را وارد نسل جدید کنسول‌های بازی ویدیویی کند.

در وضعیت فعلی حدس زدن زمان دقیق عرضه نسخه نسل بعدی عنوان Dying Light 2 دشوار است و مشخص نیست که این بازی دقیقا هنگام عرضه کنسول‌های نسل بعد منتشر شده یا اینکه مدتی بعد وارد آن‌ها خواهد شد، اما مطمئنا این استودیو لهستانی در سال آینده و زمانی که اطلاعات بیشتری از کنسول‌های نسل بعد منتشر شود، حرف‌های بیشتری در این زمینه خواهد داشت.

تا زمان اعلام اخبار بیشتر در مورد نسل آینده بازی Dying Light 2، طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در این زمینه، این عنوان در نیمه اول سال 2020 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس‌ وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا