به نظر می‌رسد مشاجره راک و ون دیزل همچنان ادامه دارد

پست اینستاگرام ون دیزل، دواین جانسون را متعجب کرد

به نظر می‌رسد مشاجره راک و ون دیزل همچنان ادامه دارد

مدتی است که مشاجره راک و ون دیزل دو بازیگر فرنچایز سریع و خشن خبر ساز شده است و ظاهرا این دعواها ادامه خواهند داشت. دواین جانسن یا همان راک با فرانچایز «سریع و خشمگین» کار خود را به پایان رسانده است و در مصاحبه‌ای جدید با CNN، این شکست سریع و خشن کاملاً واضح است. حتی با در نظر گرفتن عملکرد متوسط فیلم اعلان قرمز در بین منتقدین، سال ۲۰۲۱ سال بسیار موفق برای راک بود و فیلمبرداری فیلم Black Adam او در ماه جولای به پایان رسید، فصل دوم Young Rock در راه است و تجارت تکیلا او صدها هزار بطری را عمدتاً از طریق رسانه‌های اجتماعی می‌فروشد و برای راک دلار می‌سازد.

اگرچه او هنوز درخواست‌های طرفداران برای نامزدی ریاست جمهوری آمریکا را رد می‌کند، اما مطمئناً جانسون مانند یک سیاستمدار در مورد موضوعات مورد بحث صحبت می‌کند. راک همواره عنوان می‌کند که او و همکارانش به عنوان فعالان حوزه سرگرمی در مقابل مردم وظیفه دارند تا بهترین آثار را ارائه دهند و همیشه در درجه اول علاقه مردم را در نظر داشته باشند و همیشه به صحبت‌های آن‌ها گوش دهند.

اما یک نفر وجود دارد که جانسون دیگر علاقه‌ای به گوش دادن به او ندارد، وین دیزل بازیگر محبوب سینمای هالیوود و یکی از بازیگران اصلی فرنچایز سریع و خشن.  در طول این مصاحبه، موضوع پست اینستاگرام عمومی ون دیزل اشاره شد که در آن این هنرمند از راک صادقانه خواسته بود تا به فرنچایز سریع و خشن بازگردد و کار این فرنچایز را نیمه رها نکند زیرا او نقش بسیار مهمی در این مجموعه دارد. این پست به شخصیت جانسون، لوک هابز، که اولین بار در Fast Five در سال ۲۰۱۱ ظاهر شد اشاره می‌کرد.

راک در رابطه با این موضوع عنوان کرد که از دیدن پست دیزل بسیار شگفت زده شده است و او پیشتر هنگامی که آن‌ها از طریق رسانه‌های اجتماعی ارتباطی نداشته‌اند شخصا به او گفته که وی دیگر هرگز به فرنچایز سریع و خشن باز نمی‌گردد و ایم امر ممکن نیست. او همچنین تاکید کد که او با شرکای خود در کمپانی یونیورسال در این رابطه صحبت کرده و همه آنها از تصمیم راک حمایت کرده‌اند.

در پست دیزل اشاره شده است که فرزندان او از جانسون به عنوان «عمو دواین» یاد می‌کنند و سال‌ها پیش، دیزل به جانسون گفت که «تلاش می‌کردم به قولم به پابلو عمل کنم» به این معنا که او باید کمک کند تا قسمت دهم این فرنچایز به نحو احسنت ساخته شود. «پابلو» نام مستعار دیزل برای واکر، همبازی او در فرنچایز Furious تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۳ بود.

مشاجره راک و وبن دیزل به چندین اثر در این فرنچایز برمی‌گردد، که برجسته‌ترین آنها در فیلم The Fate of the Furious در سال ۲۰۱۷ بود. اعضای خدمه به وال‌استریت ژورنال گفتند که جانسون از شرکت در صحنه‌ای که قرار بود زیر پای دیزل دراز بکشد، امتناع کرده و از او خواسته که حداقل بنشیند.

با این حال برنامه قسمت دهم این فرنچایز هم اکنون مشخص شده و فیلم مذکور در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد، در حالی که در این فیلم خبری از راک نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا