دواین جانسون در فیلم کالاف دیوتی به ایفای نقش خواهد پرداخت

آیا اولین لایواکشن کالاف دیوتی در راه است؟

فیلم کالاف دیوتی

با توجه به شایعات شنیده شده، به نظر می‌رسد که پروژه مخفی که دواین جانسون از ان صحبت می‌کرد مربوط به ساخت فیلم کالاف دیوتی باشد. دواین جانسون بازیگر و ورزشکار محبوب مدتی پیش از یک پروژه مخفی صحبت می‌کرد که اکنون با توجه به گزارشات شنیده شده این پروژه به لایو اکشن فرنچایز بزرگ Call of Duty مربوط می‌شود. 

در اوایل ماه جاری، جانسون در مصاحبه‌ای با مجله Men به طور خلاصه اشاره کرد که در حال کار بر روی آوردن یکی از بزرگترین و برترین سری بازی‌های کامپوتری به روی صفحه نمایش است اما با این حال نامی از این فرنچایز نبرد. 

به گفته منابع نزدیک به سایت خبری فیلم Giant Freakin Robot، اکنون گزارش شده است که این سری بازی، Call of Duty است. 

در حال حاضر مشخص نیست که داستان فیلم در رابطه با کدام نسخه از بازی خواهد بود. با توجه به اینکه اولین بازی در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد، اما بازی‌های بعدی به سمت جنگ‌های مدرن و آینده حرکت می‌کنند، گزینه های زیادی وجود دارد.

علاوه بر این، گفته می‌شود که جانسون در حال مذاکره در مورد فیلم جدید است اما نقش او هنوز تایید نشده است. مصاحبه او نشان می‌دهد که او در مورد گرفتن یک نقش مطمئن است، اما فیلم می‌تواند با یا بدون او ادامه یابد.

فیلمی بر اساس Call of Duty از سال ۲۰۱۵ در دست ساخت است. گزارشی در سال ۲۰۱۸  حاکی از آن بود که استفانو سولیما کارگردان Sicario 2 در حال مذاکره برای هدایت این فیلم است.

اکنون، با خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت، شاید صحبت‌ها در مورد یک فیلم Call of Duty تازه شده باشد آن هم با بازی جانسون در نقش اصلی. 

به نظر شما جانسون مناسب ایفای نقش کدام یک از شخصیت‌های فرنچایز کالاف دیوتی است؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا