1%
  • 0/10

دواین جانسون دنیای سینما و بازی‌های ویدیویی را ترکیب می‌کند!

د راک اخباری عالی برای طرفداران سینما و بازی‌های ویدیویی دارد

دواین جانسون دنیای سینما و بازی‌های ویدیویی را ترکیب می‌کند! ۱ ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
فیلم اقتباسی دواین جانسون از بازی‌های ویدیویی

دواین جانسون (Dwayne “The Rock” Johnson) ملقب به د راک به نظر پروژه‌ای بسیار بزرگ برای طرفداران دنیای بازی‌های ویدیویی، گیمرها و البته عاشقان سینما در سر دارد که قرار است بسیاری را شگفت زده کند، با این حال اطلاعات چندانی از این پروژه در دسترس نیست!

دواین د راک جانسون خود در روزهای اخیر همه را شگفت زده کرده و اشاره داشت که به زودی یکی از بزرگ‌ترین و قلدرترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی وارد دنیای سینما می‌شود. طی مصاحبه اخیر جانسون با مجله Men’s Journal، از او پرسیده شد که آیا قصد وارد کردن شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی به دنیای سینما را دارد؟ جانسون در پاسخ به این پرسش گفت:

من دقیقا نمی‌توانم به شما بگویم که روی کدام بازی کار می‌کنیم، ولی این فیلم اقتباسی از بازی ویدیویی طی سال جاری (۲۰۲۲) معرفی خواهد شد. ما قصد داریم یکی از بزرگ‌ترین و قلدرترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی را به صحنه بیاوریم و او یکی از شخصیت‌هایی‌ست که من سال‌های سال با او بازی کرده‌ام.

جانسون در ادامه اشاره داشت که آن‌ها می‌خواهند کار درست را برای دوستان گیمر خود انجام دهند و فیلمی واقعا عالی را ساخته و اکران کنند. همه می‌دانیم که دواین جانسون یک گیمر قدیمی بوده و از همین رو ما می‌توانیم به شخصیت‌های بسیاری برای روی صحنه آوردن فکر کنیم. البته این نکته ناگفته نماند که د راک بیش از هر بازی دیگری به سری بازی Madden NFL علاقه مند است.

دواین جانسون طی سال ۲۰۲۲ مثل هر سال پروژه‌های بسیاری در دست ساخت داشته و باید منتظر چندین فیلم سینمایی با بازیگری او طی سال جاری باشیم. د راک به تازگی پروژه Black Adam از دنیای دی‌سی را به پایان رسانده و بد نیست بدانید او شخصیت اصلی این فیلم است. به نظر شما ما شاهد حضور دواین جانسون در قالب کدام شخصیت مهم گیمینگ خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments