تهیه‌کننده Hobbs & Shaw از ایده‌اش برای قسمت دوم می‌گوید

قسمت دوم پایان ماجراجویی‌های هابز خواهد بود

تهیه‌کننده Hobbs & Shaw

دواین جانسون بازیگر و تهیه‌کننده Hobbs & Shaw در بخشی از مصاحبه خود با The Jess Cagle Show درباره ایده‌اش برای قسمت دوم صحبت کرد.

یونیورسال پیکچرز سال‌ها قبل تصمیم گرفته بود سریع و خشن (Fast and Furious) را به پایان برساند اما پس از اینکه متوجه شد این سری از پتانسیل بالایی در باکس آفیس برخوردار است، تصمیم گرفت آن را ادامه دهد. استودیو آمریکایی حتی اسپین آفش را با همکاری دیوید لیچ (David Leitch) ساخت و روی پرده نقره‌ای برد. اثر مزبور Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw نام داشته و علی‌رغم بازخوردهای متنقاض توانست به فروشی معادل ۷۶۰ میلیون دست یابد، در حالی که ۲۰۰ میلیون دلار هزینه ساختش بود. با توجه به بررسی‌ها، Hobbs & Shaw نزدیک به ۸۴ میلیون دلار سود خالص برای سازندگان خود داشت. در ضمن، قسمت دوم هم اکنون در فاز ابتدایی ساخت قرار دارد.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw حول محور محور لوک هابز و دکارد شاو می‌چرخد که علی‌رغم رابطه نه چندان خوبشان مجبور به همکاری با یکدیگر می‌شوند. آن‌ها باید از خواهر شاو، یعنی هتی در برابر بریکستون لور محافظت کنند. بریکستون قبلا برای دولت انگلستان کار می‌کرد اما حالا یک تروریست بوده و اهداف شومی را در سر می‌پروراند. او دنبال یک ویروس مرگبار است که داخل بدن هتی قرار دارد. مطابق انتظار، نقش‌های اصلی را دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) بر عهده دارند. هتی و بریکستون هم توسط ونسا کربی (Vanessa Kirby) و ادریس البا (Idris Elba) به تصویر کشیده می‌شوند.

دواین جانسون بازیگر و تهیه‌کننده Hobbs & Shaw اخیرا مصاحبه‌ای را با The Jess Cagle Show انجام داده و در بخشی از آن پیرامون ایده‌اش برای قسمت دوم صحبت کرد. چهره مشهور هالیوود همچنین به برنامه کاری خود اشاره کرد که بسیار شلوغ بوده و همین موضوع باعث شده ساخت قسمت دوم بیشتر طول بکشد. در ادامه می‌توانید صحبت‌های جانسون را مطالعه کنید:

درباره Hobbs & Shaw که عاشق خود فیلم و فرایند ساختنش بودیم، [باید بگویم] ایده‌ای دارم که پیرامون آن با دونا لنگلی (Donna Langley) کریس مورگان (Chris Morgan) و هیرام گارسیا (Hiram Garcia) تماس داشتم. ایده را برایشان ارسال کردم و دوستش داشتند. ایده من در تضاد با فرمول سری فیلم‌های سریع و خشن است که همینطور ادامه دارند و ادامه دارند. من می‌خواهم یک فیلم تمام عیار با محوریت هابز بسازم که [در پایانش] به سمت غروب آفتاب قدم برمی‌دارد.

بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در ادامه گفت:

دونا لنگلی ایده من را دوست داشت و مدیران یونیورسال شرکای بسیار خوبی هستند. من به او گفتم: «تو مرا می‌شناسی و حالا یک فرصت داریم. به نظرم باید خلاف روال همیشگی عمل کنیم و شرایط را مقداری تغییر دهیم. پس فیلمی در داخل جهان سریع و خشن بسازیم که غیرمنتظره باشد. فکر می‌کنم مخاطبان بابتش از ما تشکر کنند.»

چه زمانی می‌توانی قسمت را بسازی؟ این سوالی است که دونا لنگلی از من پرسید. [در پاسخ باید بگویم] به نقطه‌ای از فعالیت حرفه‌ایم رسیده‌ام که ساخت فیلم مزبور به زمان بستگی دارد.

ایده دواین جانسون مبنی بر نوشتن یک پایان‌بندی برای لوک هابز قابل‌پیش‌بینی بوده است. پس از اینکه دواین جانسون و ویزن دیزل (Vin Diesel) حین فیلمبرداری The Fate of the Furious با یکدیگر به مشکل خوردند، هابز در Fast & Furious 9 حضور نیافت و اینطور که به نظر می‌رسد، در قسمت‌های بعدی هم حاضر نخواهد بود. با در نظر گرفتن این اتفاق، منطقی است که جانسون سعی کند به واسطه اسپین آفی دیگر سرنوشت کاراکترش را به تصویر کشیده و او را معلق در هوا رها نکند.

قسمت بعدی سریع و خشن در سال ۲۰۲۳ میلادی به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا