تیزر بازی Dune: Spice Wars در رویداد The Game Awards 2021 منتشر شد

جنگ بر سر اسپایس!

طی مراسم The Game Awards 2021، اولین تیزر بازی Dune: Spice Wars منتشر شد؛ عنوانی که داستان آن براساس رمان‌هایی با همین نام بوده و در سبک استراتژیک خواهد بود.

در حالی که داستان فیلم اقتباسی از رمان‌های Dune نوشته فرانک هربرت (Frank Herbert) که دقیقا با همین نام هم اکران شده بود، تمرکز اصلی را روی شخصیت‌پردازی می‌گذارد تا اینکه جهان آن را گسترده‌تر کند، ظاهرا در دنیای بازی‌های ویدیویی استودیو شیرو گیمز (Shiro Games) تصمیم گرفته تا این روند را تغییر دهد. به نحوی که در بازی جدید معرفی شده این استودیو که توسط فانکوم (Funcom) منتشر می‌شود، ظاهرا سبک استراتژیک مدنظر خواهد بود تا جزئیات کلی بیشتری از دنیای دون نشان داده شود.

طبق گفته سازندگان، داستان این عنوان به صورت کاملا مستقل از فیلم منتشر شده روایت خواهد شد، در حالی که برخی جزئیات یکسان بین آن‌ها وجود خواهد داشت. همچنین گفته شده که در بازی چندین بخش مختلف و راه‌های متفاوت برای به پایان رساندن وجود خواهد داشت؛ بدین ترتیب، می‌توان داستان را به چند شکل مختلف به پایان رساند و از همین جهت نیز بازی را چندبار تجربه کرد! همچنین اسم بازی خود گویای ماجراست؛ طوری که جنگ بر سر اسپایس که تنها دارو برای افزایش عمر است، در این بازی الویت اصلی گروه‌های مختلف بوده و در نهایت بر سر به دست گرفتن منبع آن‌ها خواهد بود.

بازی هنگام عرضه در حالت Early Access دارای بخش چند نفره و داستانی نیست، اما حالت تک‌نفره یا دشمنان با هوش مصنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. به علاوه، در تیزر بازی Dune: Spice Wars فعلا جزئیات چندانی نشان داده نشده و باید منتظر انتشار تریلرهای بعدی از آن باشیم.

بازی Dune: Spice Wars برای عرضه در پلتفرم رایانه شخصی برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا