1%
  • 0/10

ستارگان Dune: Part Two پایان آن را دردناک توصیف می‌کنند

دردناک و ویران‌کننده

ستارگان Dune: Part Two پایان آن را دردناک توصیف می‌کنند ۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ستارگان Dune: Part Two

ستارگان Dune: Part Two در گفتگوی جدید خود از مواجه خود با پایان‌بندی دردناک و ناراحت‌کننده این فیلم می‌گویند.

در حالی که بسیاری از مخاطبین چشم‌ انتظار فیلم Dune: Part Two بوده که به عنوان یک ماجراجویی سایفای و اکشن مهیج توصیف شده، رابطه عاطفی شخصیت پائول که توسط تیموتی شالامه (Paul Atreides) ایفای نقش می‌شود با شخصیت چانی که توسط زندایا (Zendaya) بازی می‌شود بخش دیگری از این فیلم خواهد بود. در این میان شخصیت پرنسس ایرولان که ایفای نقش آن توسط فلورنس پیو (Florence Pugh) صورت می‌گیرد بخش دیگری از روابط جدید شکل گرفته آن محسوب می‌شود.

یکی از مواردی که سبب شد تا رمان اصلی Dune نوشته فرانک هربرت (Zendaya) به یک اثر درخشان در میان عناوین علمی تخیلی تبدیل شود، این موضوع بود که مسیر داستان آن به شکلی که طرفداران انتظار دارند پیش نمی‌رود. در همین راستا زندایا و فلورنس پیو در صحبت‌های جدید خود به این موضوع اشاره داشته‌اند که به تصویر کشیدن پایان‌بندی فیلم دوم تا چه اندازه برای آن‌ها سخت و دردناک بوده است.

اگرچه در اینجا به این موضوع که در پایان رمان چه اتفاقی می‌افتد اشاره نمی‌شود اما واکنش ستارگان Dune: Part Two نشان می‌دهد فیلم به منبع اصلی خود وفادار بوده است. زندایا در صحبت با نشریه ComicBook اظهار داشت: “من احساس دلشکستگی داشتم. احساس ناراحتی، خیانت، فقدان و پریشانی در آن وجود دارد. به نظر من پایان آن بسیار دردناک است. به این صورت نیست که بگویید یک شخصیت برنده شد. به مانند آن است که بسیاری از رویاها و قلب‌ها شکسته می‌شوند.”

فورنس پیو نیز در ادامه بیان داشت: “وقتی مشغول خواندن صفحات آخر فیلمنامه بودم ناگهان با خود گفتم این شخصیت بسیار بیشتر آن چه تصور می‌کردم نسبت به پیرامون خود آگاهی دارد. من فکر می‌کنم، آن‌جا زمانی است که این شخصیت قدرت و جایگاه خود را به جلو برده و همراهان خود را حفظ می‌کند و هم‌چنین زمانی است که متوجه می‌شویم یک تصمیم معاملاتی اتخاذ شده است. و من این موضوع را برای شخصیت پرنسس ایرولان دوست دارم. زیرا در تمام طول فیلم این شخصیت تنها نظاره‌گر بوده اما در انتها متوجه میزان نقش او در تصمیم گرفته شده می‌شوید.”

عنوان Dune: Part Two از تاریخ یک مارس روی پرده سینماها اکران شده و استقبال صورت گرفته توسط منتقدین از آن بسیار مثبت بوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments