1%
  • 0/10

دیو باتیستا از صحنه حذف شده فیلم Dune می‌گوید

صحنه‌ای که هیچ وقت به طور عمومی منتشر نخواهد شد

دیو باتیستا از صحنه حذف شده فیلم Dune می‌گوید ۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
صحنه حدف شده فیلم Dune

دیو باتیستا (Dave Bautista)، بازیگر نقش گلوسو رابان (Glossu Rabban) به تازگی درباره صحنه حذف شده فیلم Dune صبحت کرده است که خود نیز در آن صحنه داشت، صحنه‌ای که هیچ وقت به طور عمومی منتشر نخواهد شد.

بازیگر مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) و فیلم Army of the Dead یعنی دیو باتیستا در فیلم Dune محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) حضور داشت و نقش گلوسو رابان، برادرزاده وحشی بارون ولادیمیر هارکونن (Baron Vladimir Harkonnen) با بازی استلان اسکاشگورد (Stellan Skarsgård) را ایفا کرد. این بازیگر در دنباله این اثر یعنی Dune: Part Two که روز گذشته اکران شد نیز حضور دارد.

حالا دیو باتیستا مصاحبه جدید با رسانه کلایدر (Collider) داشته که در آن درباره صحنه حذف شده فیلم Dune صحبت کرده است، صحنه‌ای که او و پیتر د وریس (Piter De Vries) با بازی دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) در آن حضور داشتند. با توجه به این که دنی ویلنوو در زمان اکران فیلم Dune اعلام کرده که قصد ندارد به هیچ شکلی صحنه‌های حذف شده این اثر را به طور جداگانه یا در قالب نسخه کارگردان منتشر کند، بنابراین این صخنه هیچ وقت به طور عمومی منتشر نمی‌شود. شما در ادامه می‌توانید نظرات باتیستا درباره این صحنه را بخوانید:

الان فقط دارم با خودم فکر می‌کنم و می‌گم خدایا، اگر بگم اون [ویلنوو] از من عصبانی میشه؟ اما نه، چیز مهمی نیست. اون قرار نیست چیزی رو از دست بده، اما من توی فیلم اول با دیو دستمالچیان صحنه‌ای داشتم که توی اون فقط شخصیت اونو می‌ترسوندم و اون صحنه خیلی ظریف بود، البته من خیلی دیو رو دوست دارم. من حدس می‌زنم که برای اون صحنه توی فیلم جا وجود داشت و مشکلی در سرعت فیلم پیش نمیومد. البته این تصمیمات خیلی بزرگتر از ذهن من هستن. اما آره من از این که این صحنه به فیلم راه پیدا نکرد ناامید شدم.

فیلم Dune: Part Two روز گذشته در سینماهای سراسر دنیا اکران شد. دنی ویلنوو برنامه دارد تا در آینده قسمت سوم مجموعه فیلم‌های Dune را کارگردانی کند، البته احتمالا او اول یک فیلم دیگر خواهد ساخت بعد از آن این سه‌گانه را تکمیل خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments