1%
  • 0/10

یک ویژگی مهم گیم‌پلی در زمان انتشار بازی Dune: Awakening غائب خواهد بود

سازندگان علت را توضیح می‌دهند

یک ویژگی مهم گیم‌پلی در زمان انتشار بازی Dune: Awakening غائب خواهد بود ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار بازی Dune: Awakening

به گفته توسعه‌دهندگان، در زمان انتشار بازی Dune: Awakening یکی از ویژگی‌های مهم آن غائب بوده که طی به‌روزرسانی به آن اضافه خواهد شد.

استودیو فانکام (Funcom) اظهار داشته است بازی Dune: Awakening در هنگام عرضه از قابلیت سوار شدن روی کرم‌های خاکی برخوردار نبوده و این ویژگی در به‌روزرسانی‌های آینده به آن اضافه می‌شود. در حالی که عنوان مذکور هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما نمایش اخیر، هیجان فراوانی در میان گیمرها و هم‌چنین طرفداران مجموعه Dune به وجود آورده است.

مدتی پیش و در ابتدای ماه مارس بود که استودیو فانکام با نمایشی جدید از بازی Dune: Awakening جزئیاتی در خصوص پایگاه اصلی، مبارزات و فضای محیطی صحرای آراکیس (Arrakis) به اشتراک گذاشت. همان‌طور که اکثریت مخاطبین انتظار آن را داشتند، بازی تمرکز فراوانی روی کرم‌های شنی معروف این مجموعه داشته که به صورت اتوماتیک به سمت پلیرها کشیده می‌شوند که بدون استفاده از شمارنده‌هایی نظیر تامپر (Thumper) روی شن راه رفته‌اند.

بسیاری از مخاطبین امیدوار بودند تا در زمان انتشار بازی Dune: Awakening قابلیت راندن کرم‌های خاکی نیز در بازی حضور داشته باشد. با این حال استودیو سازنده در نمایش قبلی این عنوان، تایید کرد که این قابلیت در هنگام عرضه در دسترس نبوده و اکنون دلیل آن را نیز به اشتراک گذاشته است.

به گزارش نشریه The Gamer، کمپانی لجندری پیکرز (Legendary Pictures) به عنوان یکی از استودیوهای سازنده مجموعه فیلم‌های Dune هم‌چنین Dune: Part 2 به استودیو فانکام دستور داد تا جزئیات چندانی از فرهنگ و خصوصیات مربوط به گروه فریمن (Fremen) را در بازی خود نگنجاند. چرا که در ابتدا قرار بود انتشار بازی Dune: Awakening پیش از اکران فیلم Dune: Part Two صورت بگیرد. از آن جایی ممکن است برخی از مخاطبین با این موضوع آشنا نباشند، عنوان Dune: Part Two تمرکز بسیار بیشتری روی گروه فریمن داشته و این گروه در فیلم نخست بسیاری جوانب اسرارآمیز و ناشناخته خود را حفظ کرد.

به همین دلیل به نظر می‌رسید استودیو لجندری پیکچرز در نظر داشت تا بسیاری از جوانب هیجان‌انگیز این گروه از جمله سوار شدن روی کرم‌های خاکی را برای فیلم دوم ذخیره کند. حال آن که برنامه‌ها آن طور که چیده شده بود پیش نرفته و انتشار بازی به پس از اکران فیلم موکول شد. به همین دلیل استودیو سازنده اعلام داشته که سوار شدن روی کرم‌های خاکی و سایر ویژگی‌های مربوط به گروه فریمن به صورت محتوای پس از انتشار طی به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments