#مهسا_امینی

دو رنگ جدید دوال سنس برای پیش‌خرید در دسترس کاربران قرار گرفت

آبی Starlight و صورتی

رنگ جدید دوال سنس

طبق اعلام رسمی، دو رنگ جدید دوال سنس به تازگی عرضه شده و کاربران می‌توانند آن‌ها را از هم‌اکنون از کشور انگلیس پیش‌خرید کنند. کنترلر کنسول پلی استیشن 5 پیش از این چند رنگ دیگر را هم داشته است و پیش‌خرید آن‌ها در سایر مناطق جهان به زودی و در ماه جاری در دسترس خواهد بود.

در کل ظاهر کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 فوق‌العاده با آن چیزی که طرفداران فکرش را می‌کردند متفاوت بود. تیم ایکس باکس یک مکعب مستطیل بزرگ و مشکی را تحویل داد، در حالی که پلی استیشن 5 بیشتر شبیه به یک ماکت برج بود. با این حال یک وجه تفاوت بسیار بزرگ بین این دو کنسول وجود داشت که باعث شده تا دوراندیشی طراحان پلی استیشن 5 را تحسین کنیم؛ اضافه کردن دو صفحه سفید که کاملا قابل جدا شدن هستند. این نشان می‌داد که سونی در هر زمانی بالاخره دست به عرضه رسمی نسخه‌های متفاوت این صفحه‌ها، در رنگ‌های متفاوت می‌زند؛ کاری که نزدیک به یک ماه پیش انجام شد و شاهد معرفی پنج رنگ جدید برای صفحه‌های پلی استیشن 5 بودیم.

با این وجود جالب است بدانید که در کنار این رنگ‌های جدید پلی استیشن 5، چند رنگ متفاوت برای کنترلر دوال سنس نیز معرفی شد؛ آبی، صورتی، بنفش، مشکی و همچنین قرمز. این در حالی است که هنوز پیش‌فروش یا عرضه رسمی این رنگ‌های دوال سنس و همچنین صفحه‌های پلی استیشن 5 به صورت رسمی شروع نشده و از طرفی طی یک ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. اما دو رنگ جدید آبی و صورتی دوال سنس ظاهرا کمی از برنامه جلو بوده و از هم‌اکنون در انگلستان پیش‌فروش شده‌اند.

فعلا تا ماه بعد باید صبر کنیم تا شاهد عرضه سایر رنگ‌های پلی استیشن 5 و کنترلر دوال سنس باشیم، اما ظاهر صفحه‌های کنار کنسول نسل نهمی سونی، خبر از یک نوآوری احتمالی دیگر هم می‌دهند. هیچ بعید نیست که پس از تغییر رنگ، مدل‌هایی با طراحی متفاوت هم از این صفحه‌ها عرضه شود! به هر حال آن‌ها قابل جدا شدن هستند و همین موضوع دست خلاقیت را کاملا برای طراحی‌های مختلف باز می‌گذارد؛ برعکس جعبه مشکی ایکس باکس سری ایکس که قطعه جداشدنی خاصی در ظاهر کلی ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا