دیو باتیستا از ایفای نقش شخصیت درکس از سری نگهبانان کهکشان خداحافظی کرد

#GoodbyeDrax

درکس در سری نگهبانان کهکشان - Guardians of The Galaxy

دیو باتیستا (Dave Bautista)، بازیگر نقش شخصیت درکس (Drax) در سری Guardians of The Galaxy طبق اعلام رسمی از MCU خداحافظی کرد.

تیم نگهبانان کهکشان در دنیای سنیمایی مارول از سال ۲۰۱۲ به دنیای سنیمایی مارول اضافه شدند. داستان شخصیت‌های این تیم ابتدا از این ماجرا شروع شد که تمامی آن‌ها قصد داشتند تا از زندان فرار کنند، هرکدام به نحوی به دنبال سنگ قدرت (Power Stone) بودند، و جالب‌تر اینکه همه آن‌ها در نهایت تصمیم گرفتند تا از رونان (Ronan The Accuser) انتقام بگیرند.

با این وجود پس از اکران داستان اول و موفقیت آن به کارگردانی جیمز گان (James Gunn)، کوین فایگی (Kevin Feige) اعلام کرد که سری Gurdians of The Galaxy یک سه‌گانه خواهد بود. بدین ترتیب فیلم GoTG 2 دو سال بعد از فیلم اول اکران شد و حال در فاز پنجم دنیای سنیمایی مارول، باید منتظر قسمت سوم و ظاهرا آخر از این سه‌گانه باشیم. به گفته جیمز گان و جزئیاتی که در تریلر این اثر سینمایی دیدیم، به نظر می‌رسد که مرگ یکی از شخصیت‌های تیم نگهبانان حتمی خواهد بود. این در حالی است که اخیرا دیو باتیستا، بازیگر نقش شخصیت درکس اظهار کرده که فیلم نگهبانان کهکشان 3 آخرین حضور او در نقش این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

خداحافظی بازیگر شخصیت درکس از سری Gurdians of The Galaxy چه معنایی دارد؟

مدتی پیش هنگامی که جیمز گان، کارگردان فیلم Gurdians of The Galaxy 3 اظهار کرد که داستان این اثر سینمایی، آخرین ماجراجویی نگهبانان کهکشان در کنار همدیگر خواهد بود، دیو باتیستا نیز اعلام کرد که احتمالا این آخرین راه برای شخصیت درکس و همچنین خود او در دنیای سینمایی مارول است. با این وجود، روز گذشته باتیستا در صفحه اینستاگرام خود پستی را منتشر کرد که زیر آن، هشتگ #GoodbyeDrax نوشته شده بود.

من بابت ایفای نقش شخصیت درکس خیلی خوشحالم، عاشقشم، اما حالا احساس راحتی دارم. البته ایفای این نقش خیلی هم راحت نبود؛ (مثلا) جلسه‌های گریم اون واقعا منو خسته می‌کرد. همینطور نمی‌دونم که آیا درکس برای من یه پیشینه خوب محسوب میشه یا نه، چون یه کاراکتر خل و چل بود. من دنبال نقش‌های مهم‌تر هستم.

بازیگر نقش درکس در سری Guardians of The Galaxy درباره تست‌هایی که برای گرفتن این نقش انجام داده بود، اظهار کرده که پس از تایید شدن اجرای او در مقابل کارگردان و همچنین کوین فایگی، هنگامی که موفق شده تا این نقش را به دست آورد، ماشین را کنار زده و شروع به گریه کردن کرده است. با این وجود، طی مصاحبه اخیری که با او انجام شده، دیو باتیستا اظهار کرده که به دنبال نقش‌هایی است که تاثیر مهم‌تری بر داستان دارند و به اصطلاح، دراماتیک‌تر هستند.

این خبر به نحوی تایید می‌کند که شاید همان شخصتی که قرار است تا در فیلم مورد انتظار Guardians of The Galaxy 3 کشته شود، درکس خواهد بود. این در حالی است که جزئیات دیده شده در تریلر این اثر سینمایی، بیشتر از هرچیز به این موضوع اشاره دارد که اتفاقی برای راکت (Rocket Raccoon) خواهد افتاد و باز هم نقش درکس در داستان چندان هم مهم نخواهد بود. بدین ترتیب، یا درکس بالاخره با یک فداکاری و انجام کاری بسیار مهم، نگهبانان را نجات داده و کشته می‌شود، یا اینکه پس از این اثر سینمایی به نحوی از داستان کنار رفته و در پایان کار، مثل کاپیتان آمریکا (Captain America) بازنشسته خواهد شد.

به هر حال جیمز گان خود اظهار کرده بود که تمام اعضای تیم نگهبانان کهکشان از ماجرای فیلم Guardians of The Galaxy 3 جان سالم به در نمی‌برند و به همین ترتیب نیز احتمال دارد که نه تنها درکس، بلکه راکت یا حتی شخصیت‌های دیگری هم در این اثر سینمایی جان خود را از دست بدهند.

3 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا