1%
  • 0/10

تماشا کنید: ۲۰ دقیقه از گیم پلی بازی Dragon Age The Veilguard

نمایش بخش آغازین

تماشا کنید: ۲۰ دقیقه از گیم پلی بازی Dragon Age The Veilguard ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ تریلر بازی کپی لینک

همان‌طور که بایوور وعده داده بود، به تازگی تریلر ۲۰ دقیقه‌ای از گیم پلی Dragon Age The Veilguard به اشتراک گذاشته شده که روی نمایش مبارزات، انتخاب دیالوگ‌ها و شخصیت‌ها تمرکز دارد.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت چند روز پیش بود که استودیو بایوور با همکاری الکترونیک آرتز به طور رسمی از بازی جدید سری دراگون ایج پرده برداشت. حال، تیم سازنده به آنچه که وعده داده بود، عمل کرد و ساعاتی قبل تریلر جدیدی از بازی پخش شد که حدود ۲۰ دقیقه از گیم پلی بازی را نشان می‌دهد.

این ویدیو بخش آغازین گیم پلی Dragon Age The Veilguard را به تصویر می‌کشد؛ جایی که روک، قهرمان اصلی داستان به همراه واریک، شخصیت محبوب فرنچایز، به شهر میناتورس می‌رسند که در واقع پایتخت سرزمین توینتر ایمپریوم است. این دو کاراکتر به دنبال شخصی به نام نو گالوس هستند که در این ماجراجویی با دردسرهای زیادی روبه‌رو می‌شوند.

در این میان، سولاس مراسم وحشتناکی به راه انداخته و از طریق شکاف‌ها، شیاطین را احزار کرده که شهر را حسابی به آشوب کشانده است. در خلال این صحنه‌ها، هاردینگ در نقش یکی از شخصیت‌های همراه به چشم می‌خورد که در حین گفت‌وگو و نمایش سیستم انتخاب‌های دیالوگ‌ها، شاهد حمله شیاطین هستیم که سیستم مبارزه بازی را نیز نشان می‌دهد.

بازی مورد انتظار Dragon Age The Veilguard هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما طبق اعلام شرکت الکترونیک آرتز، در پاییز سال ۲۰۲۴ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments