Dr. Disrespect: هنوز علت بن شدنم از توییچ را نمی‌دانم

هواداران هوای دکتر را دارند

Dr. Disrespect: هنوز علت بن شدنم از توییچ را نمی‌دانم مهسا سپاهی ۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Dr. Disrespect

پس از گذشت تقریبا یک ماه از بن شدن استریمر مشهور Dr. Disrespect، او در پلتفرم یوتیوب به صورت زنده، به سوالات طرفداران خود پیرامون موضوع بن شدنش پاسخ داد.

همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش حساب Dr. Disrespect، استریمر پرحاشیه‌ی پلتفرم توییچ، بسته شد و طرفداران او درمورد این اتفاق ابراز نگرانی کردند. مدتی بعد مشخص شد که توییچ این گیمر معروف را از استریم کردن محروم کرده است. تا امروز، مسئولین سرویس توییچ توضیح دقیقی در مورد مسدود کردن دائم حساب کاربری دکتر دیس‌ریسکپت ارائه نداده‌اند و صرفا اشاره کرده‌اند که این استریمر پرطرفدار، به نوعی قوانین را نقض کرده است.

به‌تازگی Dr. Disrespect بعد از گذشت تقریبا یک ماه تصمیم گرفته تا در یوتیوب به صورت لایو با هواداران خود ارتباط برقرار کند. او در اوایل استریم خود اعلام کرد که هنوز به‌طور مشخص از علت بن شدنش در پلتفرم توییچ اطلاع ندارد. او در ادامه‌‌ی صحبت‌هایش گفته نمی‌تواند درمورد برخی مسائل توضیح دهد چون ممکن است مشکلات قانونی‌ای برایش پیش بیاید. دکتر همچنین از هوادارانش به‌خاطر حمایت‌های اخیرشان تشکر کرده و گفته از شرایط کنونی‌اش رضایت دارد و خوشحال است.

جالب است بدانید استریم اخیر Dr. Disrespect توانسته بیش از ۵۰۰ هزار بازدید داشته باشد. از طرفی دیگر، او احتمالا قصد دارد حرفه‌ی استریمینگ را در پلتفرم یوتیوب ادامه دهد و با این کار تعداد زیادی از طرفداران خود را از توییچ به یوتیوب منتقل خواهد کرد. پیرامون این موضوع، ممکن است مسئولین توییچ تدبیر جدیدی اتخاذ کنند تا این تعداد از کاربران خود را از دست ندهند یا حداقل توضیح قانع‌کننده‌ای برای بن شدن این استریمر مشهور ارائه دهند.

با این حال دکتر دیس‌ریسپکت تا این لحظه اعلام نکرده که مقصد بعدی‌اش کجاست و آیا به یوتیوب می‌پیوندد یا خیر. با این حال یوتیوب و فیس‌بوک دو گزینه‌ی احتمالی برای بستن قرارداد با این استریمر معروف هستند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این استریمر پرحاشیه و در عین حال محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید زندگینامه‌ی دکتر دیس‌ریسپکت را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا