با انتشار یک تریلر از فصل دوم سریال Doom Patrol رونمایی شد

سرویس HBO Max هم این مجموعه را پخش می‌کند

روز چهارشنبه از اولین تریلر فصل دوم سریال Doom Patrol که در سبک درام ابرقهرمانی ساخته شده، رونمایی شد و طرفداران این مجموعه‌ی تلویزیونی را هیجان‌زده کرد. تولید این سریال به فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی برمی‌گردد و وظیفه‌ی انتشار آن را شبکه‌ی HBO Max برعهده دارد. سریال Doom Patrol با محوریت دنیای کمیک‌های دی‌سی شکل گرفته و در میان طرفداران این ژانر، هواداران مخصوص به‌خود را دارد.

از بازیگران این مجموعه‌ی تلویزیونی می‌توان به برندن فریزر، فیل موریس، رایلی شاناهان، آلان تودیک، تیموتی دالتون، جوویون وِید، مت بومر، ایپریل بولبی و دایان گرگو اشاره کرد. سریال Doom Patrol، از تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰) از DC Universe پخش می‌شود و از همان روز در سرویس استریم HBO Max در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. به‌زودی طرفداران این مجموعه که در انتظار پخش فصل دوم آن بودند، می‌توانند به تماشای ماجراهای هیجان‌انگیز و دیدنی اعضای گروه معروف این سریال بنشینند.

داستان این مجموعه‌ی تلویزیونی درمورد گروهی است که در گذشته اتفاقات ناگواری برای آن‌ها رخ داده است و در نهایت، هر کدام دارای قدرت فرازمینی مخصوصی شده‌اند. در Doom Patrol، این گروه با ماجراهای هیجان‌انگیزی مواجه می‌شوند و چالش‌های بسیاری را پشت سر می‌گذرانند.

طبق گفته‌ی سازندگان این سریال ابرقهرمانی، علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۵ تیر سال جاری به تماشای Doom Patrol از شبکه‌ی HBO Max و DC Universe بنشینند و از آن لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا