تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Doom Eternal به‌زودی اعلام می‌شود

ساخت این نسخه تقریبا تکمیل شده است

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Doom Eternal

هنوز تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Doom Eternal اعلام نشده اما با توجه به مصاحبه‌‌ای که اخیر تهیه‌کننده‌ی این بازی انجام داده، به‌زودی شاهد رونمایی از تاریخ انتشار این نسخه خواهیم بود.

ریبوت بازی Doom در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد و توانست به عنوان چهارمین نسخه‌ی اصلی این فرنچایز، عملکردی عالی داشته باشد. این در حالی بود که Doom 3 در سال ۲۰۰۴ میلادی منتشر شده بود و ایده‌های id Software برای دوم جدید موفق شد مورد تحسین منتقدان و علاقه‌مندان به ژانر تیراندازی اول شخص قرار بگیرد.

ادامه‌ی این بازی تحت عنوان Doom Eternal چند ماه پیش منتشر شد و موفقیت‌های نسخه‌ی قبل را تکرار کرد. یکی از نقاط قوت این بازی، ویژگی‌های بصری آن بود که عملکرد عالی‌ای داشت؛ با وجود گرافیک فنی بسیار خوب، بتزدا قصد دارد تا این بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر کند؛ کنسولی که بدون شک نسبت به پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در زمینه‌ی قدرت پردازش، ضعف‌های چشمگیری دارد.

با این وجود مارتی استرتون، یکی از تهیه‌کنندگان این بازی معتقد است که پورت Doom Eternal برای نینتندو سوییچ به خوبی مراحل توسعه‌ی خود را سپری می‌کند و به‌زودی هم از تاریخ عرضه‌ی آن رونمایی خواهد شد:

ما خیلی زود در مورد تاریخ عرضه‌ی Doom Eternal برای نینتندو سوییچ صحبت خواهیم کرد اما همین الآن نمی‌توانم این کار را انجام دهم. روند ساخت بازی برای این کنسول پیشرفت زیادی داشته و همان طور که می‌دانید ما برای این کار یک بار دیگر با استودیو Panic Buttom همکاری می‌کنیم چرا که آن‌ها استاد کار روی این پلتفرم (سوییچ) هستند.

ما Doom Eternal را برای پلتفرم‌هایی منتشر می‌کنیم که Doom 2016 هم روی آن‌ها عرضه شده است و من فکر می‌کنم که این یک تجربه‌ی خوب برای تیم فنی ما و Panic Buttom بوده است چرا که هسته و ماهیت کار حالا مشخص‌تر شده و صرفا باید بهبودهایی در آن صورت بگیرد. من بی‌صبرانه منتظرم تا مردم نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Doom Eternal را تجربه کنند.

Doom 2016 شبیه به نوعی آزمایش بود؛ این که ببینیم یک بازی تیراندازی با چنین ماهیتی روی پلتفرم نینتندو سوییچ چگونه تجربه‌ای خواهد بود. به نظر من این یک پلتفرم فوق‌العادست.

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، Doom Eternal در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط شرکت بتزدا منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، می‌توانید نقد و بررسی Doom Eternal را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا