رکورد جهانی اسپیدران DOOM Eternal با مدت زمان ۴۰ دقیقه ثبت شد

ران اند گان به معنای واقعی

رکورد جهانی اسپیدران DOOM Eternal با مدت زمان ۴۰ دقیقه ثبت شد مهسا سپاهی ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
اسپیدران Doom Eternal

با این‌که مدت کمی از انتشار بازی Doom Eternal می‌گذرد، اما بهترین اسپیدران جهانی برای این بازی با مدت زمان ۴۰ دقیقه ثبت شده است.

سایت Speedrun.com جدیدترین اطلاعات مربوط به اسپیدران بازی‌های مختلف، از جمله Doom Eternal را منتشر می‌کند. قابل توجه است که تنها ۱۲ روز از عرضه‌ی این بازی گذشته و رکورد بسیار خوبی از اسپیدران این عنوان ثبت شده است.

دقت داشته باشید که این مسیر طی شده بدون گلیچ نبوده و بازیکنان خود را درگیر هیچ‌کدام از چالش‌ها و مبارزات سخت بازی نمی‌کنند. آن‌ها دارای مهارت‌های کاربردی از جمله شناخت محیط‌های بازی، استفاده‌ی بهینه از اسلحه و نشانه‌گیری دقیق و فوق‌العاده هستند. با این حال در مورد Doom Eternal صحبت می‌کنیم و رد کردن چالش‌های آن کار چندان ساده‌ای نیست. در پروسه‌ی اسپیدران، هزینه‌هایی که در بازی پرداخت می‌شود، اهمیت ندارد و فقط نتیجه‌ی نهایی مهم است که باید در کمترین زمان ممکن اتفاق بیافتد.

کاربری با لقب Distortion2 بازیکنی است که توانست این رکورد جهانی را ثبت کند. او می‌گوید این اسپیدران مدت زمان معقولی دارد و از آن راضی است. با این‌ حال افراد زیادی در تلاش برای کشف ترفندهای جدید هستند که انتظار زمان کمتر از ۴۰ دقیقه را دارند. البته این موضوع به آپدیت‌های بعدی Doom Eternal بستگی خواهد داشت که احتمالا بیشتر فضاهای قابل پرش بازی را از بین خواهد برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا