ایستر اگ Doom Eternal به عملکرد درخشان تیم QA اشاره می‌کند

سازندگان بازی به سپاس از تیم کنترل کیفیت می‌پردازند

ایستر اگ Doom Eternal

ایستر اگ تازه‌ای که در بازی Doom Eternal کشف شده است نشان می‌دهد که سازندگان از عملکرد درخشان تیم QA در کنترل کیفیت بازی تشکر کرده‌اند.

حدود ده روز از انتشار عنوان Doom Eternal می‌گذرد و در این مدت از سوی منتقدان و مخاطبان با استقبال بسیاری روبرو شده است. عناوین سری Doom هر کدام ارجاعات و ایستر اگ های متعددی دارند که برای طرفداران بسیار جذاب هستند. نسخه‌ی جدید هم از این قاعده مستثنی نیست و موارد و رازهای مختلفی در خود دارد.

حال در یکی از جدیدترین کشفیات بازی، شخصی موفق شد صفحه‌ای را پیدا کند که فهرست اعضای تیم کنترل کیفیت یا همان QA نقش بسته است. آقای Jordan Garland که خود رهبر تیم QA در استودیوی Rockstar Lincoln است، یک ایستر اگ در Doom Eternal پیدا کرد که صفحه‌ای را نشان می‌دهد که نام اعضای تیم QA بازی در آن به چشم می‌خورد. او تصویر این مورد جالب را در توییتر به اشتراک گذاشته است.

در این تصویر می‌بینیم که این اعضا جایزه‌ی دستاورد کیفیت را دریافت کرده‌اند. عنوان Doom Eternal عملکرد بسیار درخشانی از لحاظ فنی و کیفی ثبت کرده است و استودیوی id Software بخشی قابل توجهی از این نتیجه را مدیون تلاش‌های تیم QA است.

عنوان Doom Eternal را در حال حاضر می‌توانید روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا