بازی DOOM Eternal رکورد فروش اولیه‌ی فرنچایز DOOM را شکست

بتزدا از هوادارنش قدردانی کرد

بازی DOOM Eternal رکورد فروش اولیه‌ی فرنچایز DOOM را شکست مهسا سپاهی ۰ ۰۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
DOOM Eternal

بازی DOOM Eternal که به تازگی منتشر شده، در عرض یک هفته توانست رکورد فروش اولیه‌ی بازی DOOM محصول سال ۲۰۱۶ را بشکند.

زمان زیادی بود که عنوان DOOM Eternal به یکی از بازی‌های مورد انتظار گیمرها تبدیل شده بود و حتی منتقدین هم انتظار جدیدترین بازی فرنچایز DOOM را می‌کشیدند. این بازی تیراندازی اول شخص، تنها یک هفته از تاریخ انتشارش گذشته و مورد توجه بسیاری از گیمرها قرار گرفته است. طبق گفته‌ی استودیو سازنده‌ی این بازی، شرکت بتزدا، DOOM Eternal توانسته تا کنون فروش تحسین برانگیزی داشته باشد.

در بیانیه‌ی مطبوعاتی جدیدی که بتزدا منتشر کرده، مشخص شده جدیدترین بازی این شرکت در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود توانسته رکورد فروش اولیه‌ی بازی DOOM، که در سال ۲۰۱۶ تولید شده بود، را بشکند. این استودیو آمار دقیقی ارائه نکرده اما گفته این میزان دو برابر فروش اولیه‌ی فرنچایز DOOM بوده است. همچنین، بتزدا در این بیانیه از هواداران خود بخاطر حمایتشان قدردانی کرده است.

ما می‌خواهیم از میلیون‌ها هوادار خود بخاطر حمایتشان از این عنوان شگفت‌انگیز تشکر کنیم. با وجود تعطیلی هزاران فروشگاه‌، ما خوشحالیم که بسیاری از طرفداران توانسته‌اند از DOOM Eternal لذت ببرند.

جالب است بدانید این بازی توانسته رتبه‌ی دوم در جدول فروش انگلستان را تصاحب و امتیازهای بالایی را دریافت کند. DOOM Eternal در حال حاضر برای ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و گوگل استادیا در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا