تا پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی منتظر Destiny 3 نباشید

Destiny 2 راهی کنسول‌های نسل بعد می‌شود

تا پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی منتظر Destiny 3 نباشید مهسا سپاهی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Destiny 2

وبلاگ “این هفته در بانجی” اطلاعات جدیدی را درمورد آینده‎‌ی Destiny 2 منتشر کرده که از پشتیبانی استودیو بانجی از این بازی تیراندازی اول شخص در سال‌های آینده خبر می‌دهد.

به ‌تازگی اخباری مبنی بر عرضه‌ی بازی Destiny 2 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شده که طرفداران این عنوان موفق و کسانی که قصد خرید یک کنسول نسل نهم را دارند، هیجان‌زده کرده است. البته در مورد جزئیات این موضوع و بهینه‌سازی و سازگاری دستینی ۲ با پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس اطلاعاتی منتشر نشده و مشخص نیست که این بازی مجددا عرضه می‌شود یا به لطف قابلیت Backward Compatibility در دسترس کاربران کنسول‌های نسل نهم قرار می‌گیرد. همچنین نمی‌دانیم تا چه زمانی بانجی قصد دارد پشتیبانی این بازی را در کنسول‌های نسل هشت ادامه دهد.

هنوز سرنوشت Destiny 3 برای خیلی‌ها در هاله‌ای از ابهام است و طبق برنامه‌ای که بانجی ارائه کرده، به‌نظر می‌رسد این بازی تا پاییز سال ۲۰۲۳ عرضه نمی‌شود. از طرفی دیگر، هنوز ساخت دستینی ۳ از سوی بانجی تایید نشده و نمی‌دانیم آیا این فرنچایز محبوب ادامه پیدا می‌کند یا خیر.

در حال حاضر استودیوی بازی‌سازی بانجی تمرکز خود را بر عرضه و گسترش Destiny 2 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس قرار داده تا این عنوان محبوب و به طور کلی فرنچایز دستینی راهی کنسول‌های نسل نهم شود.

بازی Destiny 2 در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط شرکت اکتیویژن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد؛ همچنین دو سال بعد از آن، یعنی در پاییز ۲۰۱۹ میلادی این بازی برای کاربران گوگل استادیا هم در دسترس قرار گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا