1%
  • 0/10

تماشا کنید:‌ جدیدترین تریلر فیلم Don’t Breathe 2 نفستان را حبس خواهد کرد

خشن‌تر از همیشه!

تماشا کنید:‌ جدیدترین تریلر فیلم Don’t Breathe 2 نفستان را حبس خواهد کرد ۰ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک

جدیدترین تریلر فیلم Don’t Breathe 2 منتشر شده و میزان خشونت و ترسناک بودن آن به حدی است که شاید خیلی‌ها را شوکه کند!‌ در این تریلر شاهد این هستیم که نورمن نورداستورم (Norman Nordstrom) یا همان پیرمرد نابینای قسمت اول، روش‌های مختلفی را برای کشتن افراد به کار می‌گیرد تا به بتواند دخترخوانده‌اش را نجات دهد.

قسمت اول فیلم نفس نکش در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و با بازخورد مثبت منتقدان و مخاطبان همراه بود. داستان فیلم برخلاف سایر عناوین این سبک روایت متفاوت و غیرمنتظره‌ای را دنبال می‌کرد. خلاصه‌ی داستان فیلم در مورد سه دوستی است که وارد خانه‌ی یک پیرمرد پیر می‌شوند به خیال اینکه بتوانند به راحتی به آن دستبرد بزنند. غافل از اینکه این نورداستورم یک پیرمرد نابینای ساده نیست و خیلی زود اوضاع برای این سه به هم می‌ریزد. این فیلم با بودجه‌ی کمی ۱۰ میلیون دلاری، موفقیت تجاری زیادی به دنبال داشت و توانست فروشی برابر با ۱۵۷ میلیون دلار را تجربه کند.

حال پس از ۵ سال انتظار برای طرفداران سبک ترسناک، دنباله‌ی این فیلم به زودی منتشر خواهد شد. در توضیحات تریلر قسمت دوم آمده است:

این دنباله اتفاقات نفس‌گیر قسمت اول را دنبال می‌کند، جایی که نورمن نورداستورم با بازی استیون لانگ  (Stephen Lang) در سکوت به زندگی خود ادامه می‌دهد تا اینکه گناهان گذشته‌اش گریبان‌گیرش می‌شوند.

این بار اما ورق برگشته و این نورداستورم است که برای نجات دخترخوانده‌اش (با بازی Madelyn Grace) باید بی‌خبر وارد یک خانه شود. کارگردان قسمت دوم  Rodo Sayague، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی قسمت اول است و کارگردان Fede Alvarez این بار به عنوان نویسنده کنار تیم سازنده حضور دارد.

تاریخ انتشار فیلم Don’t Breathe 2 برای روز جمعه، ۱۳ آگوست (آیا متوجه معنی‌دار بودن این تاریخ شدید؟) مصادف با ۲۲ مرداد ماه منتشر می‌شود. در این تاریخ همچنین شاهد انتشار فیلم Free Guy (با بازی رایان رینولدز) که در دنیای بازی‌های ویدیویی جریان دارد نیز خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments