#مهسا_امینی

پوسترهای جدید Dolittle شخصیت‌های فیلم را نشان می‌دهند

رابرت داونی جونیور و تام هالند دوباره در کنار هم

پوسترهای جدید Dolittle

در حالی که کمتر از دو ماه تا اکران فیلم جدید رابرت داونی فاصله داریم، یونیورسال پیکچرز پوسترهای جدید Dolittle را در فضای مجازی منتشر کرد. این پوسترها تمامی شخصیت‌های مهم این فیلم سینمایی را نشان می‌دهند.

ساعاتی قبل، شرکت یونیورسال پیکچرز پوسترهای جدید Dolittle را منتشر کرد که دکتر دولیتل با نقش‌آفرینی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) را در کنار دیگر شخصیت‌های مهم به تصویر می‌کشد. این شخصیت‌ها همگی حیوان هستند و با استفاده از جلوه‌های ویژه خلق شده‌اند.

نام‌های مشهوری در تیم دوبله‌ی فیلم Dolittle دیده می‌شود. برای مثال، می‌توان به تام هالند (Tom Holland) در نقش جیپ، جان سینا (John Cena) در نقش جوشی، سلنا گومز (Selena Gomez) در نقش بِتسی، اما تامپسون (Emma Thompson) در نقش پولی، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) در نقش پلیمپتون، ماریان کوتیار (Marion Cotillard) در نقش توتو و رامی ملک (Rami Malek) در نقش چی-چی اشاره کرد.

داستان این فیلم حول محور دکتر جان دولیتل است که هفت سال قبل همسر خود را از دست داد. او به‌واسطه‌ی مهارت و تجربه‌ی بالا به‌عنوان دامپزشک ملکه ویکتوریا انتخاب شد اما چند وقتی است که خودش را پشت دیوارهای بلند خانه‌ی بزرگش حبس کرده و تنها با حیوانات عجیب و غریبش تعامل برقرار می‌کند. دولیتل پس از اینکه ملکه‌ی جوان به‌شدت بیمار می‌شود، ماجراجویی حماسی را برای رفتن به یک جزیره‌ی افسانه‌ای و یافتن درمان آغاز می‌کند.

دقت زیادی در طراحی پوسترها به‌کار رفته است. برای مثال، دکتر دولیتل در پوستر مربوط به جیپ مشغول خواندن کتاب است. این طرح جدا از اینکه به ما می‌گوید جیپ و دولیتل همانند یک پدر و پسر هستند، به‌ رابطه‌ی میان کاراکتر رابرت داونی جونیور و تام هالند در دنیای سینمایی مارول اشاره هم دارد. در ادامه می‌توانید پوسترهای جدید Dolittle را مشاهده کنید:

روند تولید فیلم Dolittle آنطور که برنامه‌ریزی شده بود پیش نرفت؛ زیرا رابرت داونی جونیور به‌شدت درگیر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول بود. همین موضوع باعث شد تا روند فیلمبرداری مقداری دیرتر و در سال ۲۰۱۸ آغاز شود. فیلم‌برداری نهایتاً به پایان رسید و مدتی بعد هم نسخه‌ی نهایی آماده شد اما بازخوردهای اولیه منفی بودند. در نتیجه سازندگان تصمیم به فیلمبرداری دوباره‌ی برخی صحنه‌ها گرفتند. در جریان فیلمبرداری دوباره، فیلمنامه دستخوش تغییرات فراوانی شد تا پروسه‌ی آماده سازی نسخه‌ی نهایی طولانی‌تر از انتظارات شود. این فیلم قرار است از تاریخ ۲۷ دی (۱۷ ژانویه سال ۲۰۲۰) در سینماها اکران شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا