اکران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness به سال ۲۰۲۲ موکول شد

چهار ماه تاخیر!

سال ۲۰۲۲ اکران فیلم Doctor Strange

شرکت Disney زمان اکران فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness را به تاریخ دیگری در سال ۲۰۲۲ میلادی موکول کرد.

تاکنون ویروس کرونا دلیل اصلی تاخیر بسیاری از فیلم‌های سینمایی بوده است. حال این موضوع گریبان‌گیر فیلم‌های سال‌های آینده هم شده و شرکت دیزنی چند عنوان مهم را با تاخیر همراه کرده است.

از این عناوین مهم، می‌توان به فیلم سینمایی مورد انتظار Doctor Strange in the Multiverse of Madness اشاره کرد. این عنوان قرار بود در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی) اکران شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاثیر روی تاریخ اکران تمامی عناوین این شرکت، زمان اکران Doctor Strange in the Multiverse of Madness به تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۱ (۲۵ مارس سال ۲۰۲۲) فرستاده شد.

در کنار این موضوع، شرکت دیزنی اکران فیلم سینمایی Thor: Love and Thunder را یک هفته جلو انداخته است. Thor: Love and Thunder اکنون در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ( ۱۱ فوریه ۲۰۲۲) اکران می‌شود. همچنین، اکران دو فیلم بدون نام توسط دیزنی حذف شد. اولین آن‌ها یک فیلم لایو اکشن بی‌نام و نشان بود که برای پخش در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۱ (۲۵ مارس ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده بود که قسمت دوم Doctor Strange جایگزین آن شد. دومین عنوان مانند قبلی که نامش مشخص نیست، برای شرکت 20th Century Fox است که قرار بود در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ (۸ آوریل ۲۰۲۲) منتشر شود.

متاسفانه اطلاعاتی از فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness تاکنون منتشر نشده است. ما می‌دانیم که سم ریمی کارگردانی این اثر قهرمانانه بوده و هدایت بازیگرانی چون بندیکت کمبربچ در نقش دکتر استرنج، بندیکت وانگ در نقش وانگ، چیویتل اجیورفور در نقش کارل موردو و الیزابت اولسن در نقش اسکارلت ویچ را برعهده خواهد داشت.

از دیگر تاخیر‌های ناراحت کننده‌ی شرکت دیزنی، می‌توان به عقب افتادن قسمت سوم فیلم Spider-Man با هنرنمایی تام هالند و انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا