#مهسا_امینی

آهنگساز Doctor Strange in the Multiverse of Madness مشخص شد

ششمین همکاری دن الفمن و سم ریمی

آهنگساز Doctor Strange in the Multiverse of Madness

اخیرا اعلام شده که دنی الفمن، آهنگساز Doctor Strange in the Multiverse of Madness خواهد بود. این قرار است دومین همکاری الفمن با سم ریمی باشد.

دنی الفمن از جمله آهنگسازان بزرگ دنیای سینماست که پیش از با کارگردانان‌های مهمی از جمله گی‌یرمو دل تورو، تیم برتون، دیوید او. راسل، گاس ون سنت و انگ لی همکاری داشته است. او تا به حال برای چندین فیلم ابرقهرمانی از جمله Batman و Batman Returns تیم برتون، قسمت اول و دوم Spider-Man سم ریمی، فیلم‌های Men in Black و همچنین Avengers: Age of Ultron آهنگسازی کرده است و علاوه بر این‌ها، جایگزین Junkie XL برای آهنگسازی Justice League بود و حالا باری دیگر قرار است روی یک فیلم ابرقهرمانی کار کند.

به تازگی اعلام شده که دنی الفمن، وظیفه‌ی آهنگسازی دومین قسمت از فیلم Doctor Strange یعنی Doctor Strange in the Multiverse of Madness را بر عهده گرفته است. این کار قرار است ششمین همکاری الفمن با سم ریمی باشد.

اولین همکاری الفمن و ریمی به سال ۱۹۹۰ و فیلم Darkman برمی‌گردد، سپس در سال ۱۹۹۸ این دو در فیلم A Simple Plan با یکدیگر کار کردند. الفمن همچنین آهنگسازی دو فیلم اول سه‌گانه Spider-Man سم ریمی را نیز بر عهده داشت، اما این دو پس از ساخت قسمت دوم با یکدیگر به مشکل خوردند و وظیفه‌ی آهنگسازی Spider-Man به فرد دیگری سپرده شد. با اینحال دو پس از چند سال دوباره با یکدیگر در Oz the Great and the Powerful همکار کردند.

الفمن در اینباره به Inverse گفت در حال آماده‌سازی چند قطعه برای فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness است که هنگام فیلمبرداری اجرا خواهند شد. او جزئیات چندانی را فاش نکرد، اما اعلام کرد که تا چند ماه دیگر کار ساخت موسیقی‌های این اثر را آغاز خواهد کرد.

فیلمبرداری این عنوان قرار بود در مکان‌های مختلفی از جمله ونکور، نیویورک، لس آنجلس و کشور انگلستان انجام شود. مدتی پیش به دلیل افزایش آمار مبتلایان به ویرویس کرونا، مراحل تولید این فیلم در انگلستان موقف شد، با توجه به صحبت‌های الفمن می‌توان انتظار داشت که به‌زودی دوباره مراحل فیلمبرداری این اثر آغاز شود.

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness با بازی بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استیون استرنج، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف (اسکارلت ویچ)، چیویتل اجیوفور در نقش کارل موردو، بندیکت وانگ در نقش وانگ، ریچل مک‌آدامز در نقش کریستین پالمر و خوچیتل گومز در نقش آمریکا چاوز در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۱ (۵ فروردین ۱۴۰۱) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا