#مهسا_امینی

ملاقات مرد عنکبوتی و دکتر استرنج در تازه‌ترین تصویر پشت صحنه فیلم Spider-Man 3

شاگرد و استاد در یک قاب!

تصویر پشت صحنه فیلم Spider-Man 3

یکی از کاربران توییتر که Cris Parker نام دارد، اخیرا تازه‌ترین تصویر پشت صحنه فیلم Spider-Man 3 را به اشتراک گذاشته است.

مارول طی ماه‌های باقی مانده از سال ۲۰۲۱ میلادی سه فیلم دیگر را روی پرده نقره‌ای می‌برد که آخرینشان Spider-Man: No Way Home است. جدیدترین اثر جان واتس (Jon Watts) در لیست انتظاری تعداد قابل‌توجهی از علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی قرار دارد. دلیل این اتفاق را باید در شایعه‌هایی جستجو کرد که طی ماه‌های گذشته با محوریت No Way Home منتشر شده و اطلاعات بسیار مهمی را افشا کرده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، مارول قصد دارد برخی از تبعات اقدامات واندا ماکسیموف و لوکی را در فیلم پیش رو به تصویر بکشد. نکته جالب همین جا است. طبق گزارش‌های غیررسمی یکی از مهم‌ترین تبعات، بهم ریختن نظم جهان هستی و ملاقات نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی با یکدیگر است؛ اتفاقی که مشابهش در سریال Loki رخ داده بود.

در کنار بازگشت نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home، علاقه‌مندان با شخصیت‌های قدیمی Marvel Cinematic Universe مانند دکتر استرنج با نقش‌آفرینی بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch)، ام‌جی با نقش‌آفرینی زندایا (Zendaya)، ند لیدز با نقش‌آفرینی جیکوب باتالون (Jacob Batalon) و مری پارکر با نقش‌آفرینی مریسا تومی (Marisa Tomei) اشاره کرد. در ضمن، به جز شایعه‌ها اطلاعات رسمی‌ای پیرامون آنتاگونیست قصه موجود نبوده و نمی‌دانیم پیتر پارکر در تازه‌ترین ماجراجویی خود مقابل چه کسی قرار می‌گیرد.

یکی از کاربران توییتر که Cris Parker نام دارد، جدیدترین تصویر پشت صحنه فیلم Spider-Man 3 را به اشتراک گذاشته است. این تصویر مقابل ساختمانی ثبت شده که ظاهرا Sanctum Santorum است. در صورتی که نمی‌دانید سنکتم سنتورم مقر استیون استرنج به شمار می‌رود. البته نقاط قابل‌توجهی که تصویر در خود جای داده به همین مورد خلاصه نمی‌شود. دکتر استرنج در نزدیکی ورودی ساختمان ایستاده و مرد عنکبوتی هم در گوشه سمت چپ تصویر دیده می‌شود. تارزن نیویورکی لباس ابرقهرمانی خود را به تن دارد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

نخستین ملاقات مرد عنکبوتی و دکتر استرنج در فیلم Avengers: Infinity War رخ داد. پیتر پارکر سعی کرد به واسطه برقراری ارتباط با دکتر، او را تحت تاثیر قرار دهد اما تلاش‌های ناشیانه‌اش لحظات طنزی را به ارمغان آورد. در حال حاضر نمی‌دانیم رابطه آن‌ها چه شکل و شمایلی به خود گرفته اما اطمینان داریم دکتر استرنج در فیلم Spider-Man 3 نقش یک استاد را برای پیتر ایفا می‌کند؛ وظیفه‌ای که قبلا روی دوش‌های تونی استارک قرار داشت.

مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man 3 ماجراجویی سختی را خواهد داشت. با در نظر گرفتن آنچه در Spider-Man: Far From Home رخ داد، او باید بی‌گناهی‌اش در ماجرای لندن را به اثبات برساند. همچنین باید از اطرافیانش مراقبت کند؛ زیرا هویت واقعی‌اش لو رفته است. اگر هم شایعه‌ها حقیقت داشته باشند، تارزن نیویورکی باید برای برگرداندن نظم به جهان هستی قدم بردارد.

Spider-Man 3 با نام رسمی Spider-Man: No Way Home شناخته شده و از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا